

Fiat Doblò
Rolstoelauto XXL-Ombouw 160cm 3+1
€ 22.9502010108.839 km
Handmatig
Benzine
Personenbus
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Personenbus (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 9 augustus 2010 |
| APK | 21 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 18.769 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Carrosserievorm: Rolstoelvervoer
Constructiejaar: 2010-10
Laadvermogen: 517 kg
Wielbasis: 276 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
Wij leveren al onze voertuigen standaard met het Budget Afleverpakket (€ 0,-) voor particulieren.
Dit pakket omvat tenaamstelling, 12 maanden BOVAG-garantie en een geldige APK. Wilt u extra zekerheid en service?
Kies dan voor één van onze uitgebreide pakketten:
*) Bierman Afleverpakket Rolstoelauto (€ 1.000,- incl. BTW) inclusief 12 maanden BOVAG-garantie op auto & aanpassingen, nieuwe APK, onderhoudsbeurt, professionele interieur- en exterieurreiniging, mogelijkheid tot gratis vervangend vervoer of lokale garantie bij een universele garage, etc.
*) Bierman Afleverpakket Rolstoelbus (€ 1.500,- incl. BTW) bevat alle onderdelen van het Rolstoelauto-pakket, aangevuld met een LPK (liftkeuring) en begeleiding bij aanvragen voor verlaagde wegenbelasting, ontheffing tussenschot, en eventuele vrijstelling BPM.
Zoekwoorden: rolstoelauto rolstoelbus rolstoelvervoer rolstoel scootmobiel rolstoelvoertuig rolstoelaanpassing auto-aanpassing rolstoelvriendelijk rolstoeltoegankelijk rolstoelgebruik rolstoellift oprijplaat bodemverlaging knielsysteem kofferbaklift zelfrijder side-to-side handicap gehandicaptenvoertuig mindervalide invalidevoertuig invalide-auto Invalidebus
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Personenbus (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.368 cc |
| Max. vermogen | 70 kW (95 pk) |
| Max. koppel | 127 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.390 x 1.830 x 1.850 mm |
| Draaicirkel | 11,2 m |
| gewicht | 1.423 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.940 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 790 - 3.200 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 161 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,4 s |
| Actieradius | 833 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,3 l/100km (1 op 10,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| CO2-uitstoot | 166 g/km |
| Energielabel | C |



