
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Fiat Doblò Cargo
1.6 MultiJet SX Maxi AIRCO PARKEERSENSOREN
€ 5.7502015202.010 km
Handmatig
Diesel
Bedrijfswagen
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 29 oktober 2015 |
| APK | 1 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 29.871 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 130 - € 130 |
Omschrijving
Welkom bij KUYPERAUTO OCCASIONS te Lelystad!
Wij hebben altijd meer dan 100 occasions op voorraad, welke nagenoeg allemaal van de officiële merkdealers afkomstig zijn. Wij zijn de occasion specialist van Lelystad .!!!!!
Al onze auto’s worden vóór aflevering in onze professionele werkplaats technisch klaar gemaakt en zijn voorzien van een recente of nieuwe APK.
Hiervoor worden géén extra kosten in rekening gebracht.
Wij ruilen graag uw auto in en informeren u desgewenst over diverse betaal / financieringsmogelijkheden. Komt u gerust eens langs een kijkje nemen op ons bedrijf onder het genot van een kopje koffie .
Ook buiten openingstijden (’s avonds en op zondag ) zijn wij bereikbaar en op afspraak geopend.
Met onze RDW-erkenning kunnen wij 24 uur per dag en 7 dagen per week uw auto te naam stellen.
We zijn bereikbaar op de volgende telefoonnummers: 0647023259
0647122004
KUYPERAUTO OCCASIONS BV
Loodsweg 16
8243ph Lelystad
ho_kuyper@live.nl
www.kuyperauto.nl
Graag tot ziens in Lelystad!
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
Overig
- Betonplex in laadruimte
- handsfree bellen
- Tussenschot volledig
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 1.030 kg
Wielbasis: 310 cm
Emissieklasse: Euro 5
Aantal sleutels: 2
Inbegrepen afleverpakket: HUISGARANTIE
Bedrijfsinformatie
Wij stellen ons niet verantwoordelijk in fouten bij tekst /opties bij de auto .
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 77 kW (105 pk) |
| Max. koppel | 290 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.740 x 1.832 x 1.880 mm |
| Draaicirkel | 12,5 m |
| gewicht | 1.405 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.435 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 164 km/h |
| Actieradius | 1.090 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| CO2-uitstoot | 144 g/km |
Opties
Kuyper Auto
Loodsweg 168243 PH Lelystad






























