

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 mei 2026 |
| APK | 28 mei 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 33.999 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 177 - € 193 |
Omschrijving
Duurzaam en dynamisch, de Fiat 600e verenigt deze twee uitersten in zich. Dit is een auto uit 2026, er staat 10 kilometer op de teller. Met zijn krachtige elektromotor biedt deze auto een uitzonderlijk rijgenot. Je hoeft niet langer te wachten, deze splinternieuwe auto is nu direct beschikbaar Een krachtige motor geeft deze auto zijn sportieve prestaties. Beide verwarmbare voorstoelen hebben een geavanceerde massagefunctie, zodat je ook na een lange rit soepel uitstapt. Net als je bijrijder. De elektrisch bedienbare achterklep opent met een druk op de knop. Natuurlijk behoren 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, sportinterieur, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten ook tot de uitrusting van deze complete auto.
De digitale wereld van mobiliteit verwelkomt jou; op het digitale dashboard wordt alles weergegeven om je rit gemakkelijk en veilig te maken. Wat een gemak, die achteruitrijcamera. Alles in beeld zonder capriolen. Als je de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor je. Locatie, motorconditie, storingen... via Connected Services krijg je alle vitale info over de auto door. Ook handig bij pech! Gemakkelijk en veilig is de bediening het audio-installatiesysteem en het navigatiesysteem met knoppen op het stuur. De audio-kwaliteit is geweldig, dankzij de DAB-ontvangst. Met automatische airconditioning, draadloos opladen, regensensor, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel is deze auto helemaal compleet.
In deze auto zijn verschillende technologieën aanwezig die voor jou het verkeer en de omgeving in de gaten houden en die desnoods ook kunnen remmen of bijsturen. De actuele snelheidslimiet, een inhaalverbod en andere verkeersborden. De verkeersborddetectie ondersteunt jou tijdens elke rit. Deze auto waarschuwt de bestuurder als die tekenen van vermoeidheid vertoont en kan zo ernstige ongelukken voorkomen. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Fiat bovendien dodehoekdetectie, hill hold functie en autonoom remsysteem.
Als je wilt, kun je al snel rijden met jouw nieuwe 600e. Onze verkoopadviseurs staan klaar om je de auto te laten zien. Dan leggen ze je meteen uit welke financieringsvormen we erbij kunnen aanbieden. Tot ziens in onze showroom!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 18"
- Premium kleur
Infotainment
- Audio-installatie
Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Sportief interieur
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- 18” lichtmetalen velgen Diamond Cut
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Geïntegreerde satellietnavigatie (RDQ; Navigatiesysteem)
- Sole Orange (52T; Metaalkleur)
- 11 kW lader
- andere dakkleur
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- chroom delen interieur
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas achter
- Fabrieksgarantie
- koplampen donker (matrix/LED)
- kunstlederen/microvezel bekleding
- LED mistlampen
- multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- Stoelbekleding – zwart/ivoorkleurig stof ‘La Prima’ met FIAT monogram (022)
- stuur kunstleder
- zwarte (glans) exterieur delen
Meer informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Modeljaar: 2026
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 398 km
Laadvermogen: 530 kg
Wielbasis: 256 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 156 kWh/100km
Staat
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Garantie
Fabrieksgarantie: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: Wittebrug Autobedrijven Bergschenhoek Weg en Land 6264 2661KR BERGSCHENHOEK, NL 010-8504750 http://wittebrug.nl rivagroepleads@rivagroep.nl
Bedrijfsinformatie
Standaard leveren wij onze auto’s af inclusief de onvermijdbare kosten en inclusief 6 of 12 maanden BOVAG garantie.
Uiteraard kennen wij de historie van de auto’s die wij verkopen en hebben onze occasions een gegarandeerde kilometerstand. Daarnaast leveren wij onze auto’s met een Bovag 40 puntencheck.
Wilt u profiteren van nog meer zekerheid en voordelen? Kies dan ons Wittebrug Servicepakket!

Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 115 kW (157 pk) |
| Max. koppel | 260 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.178 x 1.779 x 1.523 mm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| gewicht | 1.495 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.025 kg |
| Inhoud bagageruimte | 360 - 1.231 l |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,0 s |
| Actieradius | 398 km |
| Energielabel | A |
Opties
Wittebrug Bergschenhoek
Weg en Land 62-642661 KR Bergschenhoek

















