
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Fiat 600
1.2 110pk Hybrid Urban Automaat | Apple Carplay/Android Auto | Airco | Cruise Control | LED | Parkeersensoren |

Fiat 600
1.2 110pk Hybrid Urban Automaat | Apple Carplay/Android Auto | Airco | Cruise Control | LED | Parkeersensoren |
€ 23.825202527.666 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 10 februari 2025 |
| APK | 10 februari 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 31.378 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
De Fiat 600 is niet gemaakt om mee te rijden. Nee, een automobiel zoals deze heb je om van te genieten. Van zijn stijlvolle vormgeving, zijn verzorgde interieur, zijn krachtige motor en zijn uitgebalanceerde onderstel. Ongelimiteerd genieten, kilometer na kilometer. Met zijn benzinemotor en automatische transmissie is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Natuurlijk behoren LED koplampen, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Een cockpit, een informatiecentrum... Wat is de cabine eigenlijk niet? Dankzij het digitale dashboard bent u van alles op de hoogte. Communiceren met uw auto? Dat gaat via remote services. Met uw smartphone maakt u waar dan ook contact om allerlei functies te checken of te activeren. De radio bedienen zonder uw handen van het stuur te halen: het kan in deze auto dankzij de audiobediening op het stuurwiel. Met de DAB-ontvanger heeft u keuze uit talloze digitale radiozenders met de allerhoogste geluidskwaliteit. Hoeveel ruimte u nog heeft bij het insteken? De parkeersensoren laten het weten! Da's gemakkelijk! U bent in deze Fiat ook voorzien van sportstuur met schakelpaddels, regensensor, cruise control, airconditioning en automatisch dimmende binnenspiegel.
Een belangrijk veiligheidssysteem in deze auto is de vermoeidheidsherkenning, die u een duidelijk signaal geeft wanneer u achter het stuur in slaap dreigt te vallen.
Wilt u met deze Fiat 600 een proefrit maken? Bel of mail ons dan nu voor een afspraak.
Nefkens: Al bijna 150 jaar jouw mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Ben jij op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Lancia, Leapmotor of een gebruikte auto? Wij staan voor je klaar om je snel en vakkundig op weg te helpen.
Van harte welkom!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegelkappen in het zwart (88Q)
- glans exterieur delen
- Nero (5DL)
Infotainment
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- Automatisch dimmende binnenspiegel (410)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuur kunstleder
Veiligheid
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 527 kg
Wielbasis: 256 cm
Interieurkleur: Stof zwart/grijs
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Beschikbare afleverpakketten:
- Nefkens Basis (inbegrepen):
Iedere occasion van Nefkens wordt standaard geleverd met 12 maanden BOVAG-garantie (op personenauto's) of 6 maanden BOVAG-garantie (op bedrijfswagens).
Standaard inbegrepen bij de BOVAG garantie onder anderen de BOVAG 40-Puntencheck en BOVAG omruilgarantie. Vraag naar de voorwaarden.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden) - Nefkens Premium Personenauto's (€ 995 meerprijs):
Iedere occasion van NEFKENS wordt gecontroleerd op minimaal 100 kwaliteitspunten, inclusief historie, kilometerstand en eventuele schade. U profiteert van minimaal 12 maanden BOVAG-garantie, aantrekkelijke financieringsvoorwaarden en professioneel advies. Voor extra zekerheid bieden wij u ons Premium afleverpakket aan, inclusief uitgebreide controles en service. Dit afleverpakket is van toepassing op modellen tot 2 jaar oud en/of met een kilometerstand tot 50.000. Bij elektrische voertuigen garanderen wij daarnaast een minimum batterijcapaciteit van 70%.
- 12 maanden aanvullende garantie (Totaal 24 maanden garantie)
- Onderhoudsbeurt volgens schema voor aflevering
- Distributieriem (indien aanwezig) minimaal 12 maanden of 20.000 km onderhoudsvrij
- Remmen en banden minimaal 12 maanden of 10.000 km onderhoudsvrij
- APK minimaal 12 maanden geldig
- 12 maanden pechhulp in Europa
- 14 dagen of 1000 kilometer omruilgarantie
- Waxoyl pantser lakbehandeling
- Minimaal een halfvolle tank brandstof óf volle accu voor EV-modellen
- Safetypakket met hesjes, gevarendriehoek en verbanddoos
- Gratis vervangend vervoer bij garantiereparaties van meer dan 24 uur
- Voor EV-modellen: Batterij gezondheidstoestand test
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Nefkens Basis"): SPOTiCAR Premium (24 maanden); BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
EU verantwoordelijke: Stellantis Fiat Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.fiat.nl info@fiat.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 81 kW (110 pk) |
| Max. koppel | 205 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.180 x 1.780 x 1.525 mm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| gewicht | 1.255 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.782 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Inhoud bagageruimte | 385 - 1.256 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,5 s |
| Actieradius | 916 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| CO2-uitstoot | 109 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Nefkens | Eindhoven Pietersbergweg
Pietersbergweg 255628 BS Eindhoven









































