
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Fiat 600
| Demo Deal | 1.2 Hybrid La Prima | Airco (automatisch) | Cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp | Keyless entry

Fiat 600
| Demo Deal | 1.2 Hybrid La Prima | Airco (automatisch) | Cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp | Keyless entry
€ 34.90020255.000 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 20 december 2025 |
| APK | 20 december 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 34.900 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Geniet van het rijplezier dat alleen een Italiaanse auto u kan bieden. Op de teller van deze auto staat slechts 5000 kilometer. Deze Fiat 600 heeft in feite twee motoren: een voor benzine en een elektronische. Deze hybride oplossing biedt het beste van beide! Koude start? Niet met de verwarmbare voorstoelen! En allebei ook nog eens voorzien van massagefunctie tegen stramme rug en schouders. Met een druk op de knop gaat de elektrische achterklep open. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten. Het digitale dashboard geeft een nauwkeurig en makkelijk overzicht van alle belangrijke functies. Afstand schatten bij het achteruitrijden? Niet nodig. U weet het precies, dankzij de achteruitrijcamera. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. Dankzij Connected Services heeft u overal en altijd uw dashboard op zak. Alle belangrijke functies zijn te checken via de app. Waarheen gaat de reis? Het navigatiesysteem brengt u trefzeker ter plekke! U bent in deze Fiat ook voorzien van automatische airconditioning, sportstuur met schakelpaddels, draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor en keyless entry. Met de nieuwste technologieën aan boord is deze Fiat in staat om zelf te reageren op potentieel gevaarlijke situaties op de weg. In het instrumentarium kunt u bovendien de verkeersborden zien die u onderweg tegenkomt. Zo helpt deze Fiat u om veiliger te rijden. Het laatste wat u wilt is dat u achter het stuur indommelt. Om dat te voorkomen is deze auto uitgerust met vermoeidheidsherkenning. De auto is ook uitgerust met dodehoekdetectie, hill hold functie en autonoom remsysteem. Natuurlijk is dit een splinternieuwe auto en hij wordt dus geleverd met volledige fabrieksgarantie. Daarbij kunnen we u verschillende gunstige financieringsvormen aanbieden. We maken graag een afspraak met u.
.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels in afwijkende kleur
- Chroom delen exterieur
- Glans exterieur delen
Infotainment
- Audio-installatie
- Draadloze telefoonlader
- Multimedia scherm standaard
- Telefoonintegratie premium
Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Kunstlederen bekleding
- Kunstlederen stuurwiel
Uitrusting
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Voorstoelen verwarmd
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Buitenspiegels met verlichting
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas
- LED mistlampen
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
Overige
- Bestuurdersstoel met massage
- Chroom delen interieur
Meer informatie
Maten en gewichten
Laadvermogen: 527 kg
Wielbasis: 256 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Broekhuis Basis: Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
Identificatie
Referentienummer: 2656699
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1355 kg
Verwachtte leveringsdatum: 23-01-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 19-12-2025
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.180 x 1.780 x 1.530 mm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| gewicht | 1.255 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.782 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Inhoud bagageruimte | 385 - 1.256 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,5 s |
| Actieradius | 897 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| CO2-uitstoot | 109 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Broekhuis Abarth Alfa Romeo Citroën DS Fiat Jeep Lancia Peugeot Zwolle
Nikolaus Ottostraat 118013 NG Zwolle







































