Ferrari 348

TS ~Ferrari Munsterhuis~

PoweredBy
Ferrari 348
TS ~Ferrari Munsterhuis~
€ 92.500199162.961 km

Kenmerken

BrandstofBenzine
TransmissieHandmatig
CarrosserieOverig (2 deuren)
KleurRood
Aantal zitplaatsen2
Datum eerste toelating 4 januari 1991
APK 28 juni 2026
BTW aftrekbaar nee
Import auto ja
Wegenbelasting/3mnd € 241 - € 264

Omschrijving

Hierbij verkopen wij deze compleet onderhouden Classiche gecertificeerde Ferrari 348 TS voor onze klant.
Onderhoud en Classiche certificering zijn in 2022 en 2023 uitgevoerd.

De convertible versie van de 348 TB, met een afneembare hardtop, werd aangedreven door dezelfde aandrijflijn als de Berlinetta-versie, waardoor hij gelijkwaardige prestaties leverde.
De carrosserie werd opnieuw gestyled door Pininfarina. De indrukwekkende dynamische eigenschappen van beide versies waren zo bij uitstek geschikt voor het circuit dat in 1993 speciaal voor deze auto’s een Challenge werd opgericht.
Het nieuwe model week radicaal af van de ontwerpfilosofie van zijn voorganger, niet alleen wat betreft de mechanische lay-out, maar ook wat betreft de stijl van de carrosserie en de chassisconstructie. Samen met het zustermodel van de 348 tb was dit de eerste Ferrari in serieproductie die geen apart stalen chassisframe had. In plaats daarvan werd een chassis van geperst staal gebruikt, met een afzonderlijk stalen subframe van de motor eraan vastgeschroefd, terwijl de carrosseriepanelen door een robot aan de hoofdstructuur waren gelast en vastgeschroefd. De wielbasis was 2450 mm en het chassis had op het TS-model de fabriekstypereferentie F 119 AS.
De door Pininfarina ontworpen carrosserie was in wezen dezelfde als die van het 348 tb-model met vaste kop, afgezien van het solide verwijderbare dakpaneel, dat onder een hoes achter de stoelen kon worden opgeborgen als het niet in gebruik was. Ook het interieur was vrijwel identiek aan dat van het gelijktijdige 348 tb-model, afgezien van de opbergruimte voor het dak achter de stoelen.
Net als bij de 348 tb kwam dit targadakmodel ook in aanmerking voor deelname aan de Challenge Race Series voor de 348-modellen, waarbij klanten een vast bedrag betaalden voor een veiligheids-/prestatiekit en baanondersteuning voor het seizoen. Het 348 ts-model stopte met de productie in 1993 met de aankondiging van de bijgewerkte 348 GTS. Tijdens de productieperiode werden in totaal 4228 exemplaren geproduceerd met de chassisnummers 81651 tot 96964, wat ongeveer een derde meer was dan het model met vast dak.

Voor meer informatie:
Rik Hettema r.hettema@munsterhuis.nl
Wouter Struik w.struik@munsterhuis.nl
Robin Schurink r.schurink@munsterhuis.nl
Jeroen Berendsen j.berendsen@munsterhuis.nl
Of bel: 074-2555370

Meer informatie

Carrosserievorm: Targa
Modelreeks: jan. 1991 - dec. 1994
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 200 kg
Wielbasis: 245 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 0
Aantal eigenaren: 7
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieHandmatig
CarrosserieOverig (2 deuren)
KleurRood
Aantal zitplaatsen2
Aandrijving Achterwiel
Transmissie 5 versnellingen, Handmatig
Aantal cilinders 8
Cilinderinhoud 3.405 cc
Max. vermogen 222 kW (302 pk)
Massa 1.480 kg
Max. toelaatbare massa 1.680 kg
Topsnelheid 275 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 5,6 s

Opties

Munsterhuis Sportscars

Goudstraat 31-49
7554 NG Hengelo

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan Munsterhuis Sportscars

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Ferrari 348 is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Ferrari 348