We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Daihatsu Materia 1.3 Rythm.
2 Sleutels, boekjes, APK en NAP.
Veelzijdigheid en doordacht design staan aan de basis van deze ruime Daihatsu Materia uit 2007 die een stand van 230730 kilometer op de teller heeft. Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Nooit meer stramme spieren bij het uitstappen: daar zorgen de comfortstoelen voor! Verder is de Daihatsu uitgerust met: 15 inch lichtmetalen velgen, extra getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
De Daihatsu is standaard voorzien van: centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, toerenteller, verstelbaar stuur, bekerhouder en lederen versnellingspook.
Dat de kilometerstand in orde is, blijkt uit het meegeleverde tellerrapport van Nationale Autopas. Maak nu een afspraak voor een proefrit!
Disclaimer: LET OP: Getoonde afbeeldingen kunnen afwijken van de daadwerkelijke voorraadauto. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Vraag onze verkoopadviseurs naar specificaties van deze auto.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
5 Deuren.
Chroom exterieur
Extra getint glas
Heldere koplampen
Licht metalen velgen 15"
Metaal-/micakleur
Ruitenwisser achter.
Sierstuk uitlaat.
Infotainment
Radio met cd-speler met mp3 functie vanaf de fabriek.
Interieur
12Volt aansluiting
Bekerhouders
Comfortstoel(en)
Donkere hemel
Make-up-spiegel
Schone auto.
Verlichting hemel
Windowlock
Overige
Facturen aanwezig.
Nationale Auto Pas
Reservewiel
Serviceboekje.
Meer informatie
Interieurkleur: grijs
Emissieklasse: Euro 4
Aantal sleutels: 2
Referentienummer: 2451133
Interieur: Donker grijs
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 23-02-2007