
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Daihatsu Charade
1.3 Club/Toyota Yaris/Airco/Trekhaak/ 6 Bak
€ 5.4502012126.904 km
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Handmatig
Benzine
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 21 september 2012 |
| APK | 13 juni 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 15.191 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Sportieve Daihatsu Charade met de betrouwbare Toyota techniek.
Rijklaar incl. nieuwe apk, onderhoudsbeurt en 2 nieuwe banden.
Daihatsu Charade 1.3 Club/Toyota Yaris/Airco/Trekhaak/ 6 Bak
- Kenteken: KT-119-S
- Merk: Daihatsu
- Model: Charade
- APK tot: 13-06-2027
- Tellerstand: 126904 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2012
- Transmissie: Handgeschakeld 6 bak
- Kleur: grijs
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1329 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 1NR-FE
- Vermogen: 73 kW / 99pk
- Ledig gewicht: 1025 kg
- Max. trekgewicht: 900 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.4 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 379 cm
- Hoogte: 1530 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 119 - 129 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- Sportvelgen
- Trekhaak
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio CD speler
- Stuur multifunctioneel
- Usb/Aux
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
De Daihatsu Charade Club uit 2012 is in feite een Toyota Yaris (bouwjaar 2006-2011) met een Daihatsu-logo. Omdat Toyota destijds hoofdaandeelhouder was van Daihatsu, brachten zij deze compacte hatchback tussen 2011 en 2012 onder de naam 'Charade' op de Europese markt. De 'Club'-uitvoering was de destijds luxe, complete uitvoering van dit model.
Goed onderhouden auto, boekjes en 2 sleutels zijn aanwezig.
Getoonde prijs is rijklaar inclusief nieuwe apk, onderhoudsbeurt, 2 nieuwe all season banden en 3 maanden garantie.
Inruil van uw huidige auto is bespreekbaar. Tevens bieden wij de mogelijkheid om de auto te financieren, zie onze website.
Voor meer informatie of om een afspraak te maken om de auto te bezichtigen kunt u bellen of een bericht sturen.
Wij zijn maandag t/m vrijdag aanwezig van 09:00 tot 17:30, zaterdag van 09:00 tot 14:00.
Harm de Groot auto's
Celsiusstraat 31a
6604 CV Wijchen
0621986436
info@hdgarage.nl
hdgautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.329 cc |
| Max. vermogen | 73 kW (99 pk) |
| Max. koppel | 128 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.790 x 1.695 x 15.300 mm |
| Draaicirkel | 9,4 m |
| gewicht | 1.025 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.480 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Inhoud bagageruimte | 363 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,9 s |
| Actieradius | 777 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| CO2-uitstoot | 125 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Harm de Groot Auto’s B.V.
Celsiusstraat 316604 CV Wijchen


























