

Dacia Sandero
Stepway 1.0 TCe 90 Expression | Open dak | Camera | Stoelverwarming |
€ 19.250202352.139 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Groen |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 18 september 2023 |
| APK | 18 september 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 24.679 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Ook compacte auto's kunnen volop ruimte en comfort bieden, dat bewijst deze Dacia Sandero Stepway uit 2023, die 52139 kilometer op de teller heeft staan. Zijn pittige prestaties dankt deze auto aan zijn compacte en zuinige motor. 's Winters op pad gaan kan een behoorlijke uitdaging zijn. Daarom is deze Dacia Sandero Stepway voorzien van weldadige verwarmbare voorstoelen. Tot de uitrusting van deze Dacia behoren ook LED koplampen en in delen neerklapbare achterbank.
In één oogopslag weet u de complete systeemstatus van deze auto. Dankzij Connected Services. U kunt het audiosysteem met dab-ontvangst bedienen met de knoppen op het stuur. Op een drukke weg heeft u soms ogen in uw achterhoofd nodig. De sensoren aan de achterzijde nemen die functie over en geven een achteropkomend verkeer waarschuwing als een achterligger te dicht op u zit. De automatische airconditioning zorgt voor een prettige binnentemperatuur. Ervaar het comfort van inparkeren met parkeersensoren. Deze auto laat zich moeiteloos in elk parkeervak manoeuvreren. De Dacia is standaard voorzien van: regensensor, cruise control, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Geavanceerde systemen kunnen tijdens de rit bepaalde taken van u overnemen. Zo kijken er als het ware steeds extra ogen met u mee, zodat u tijdig kunt reageren op noodsituaties. Met voorzieningen als hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Als u al weet dat dit de auto is die u wilt hebben, dan hoeft u niet langer te wachten. U kunt nu al besluiten om deze Dacia te kopen. Wij reserveren de auto dan voor u en nemen zo snel mogelijk contact met u op.
Wilt u meer weten over deze auto of een afspraak voor bezichtiging maken, bel dan met Bochane Ede afdeling verkoop en vraag naar één van de verkoopadviseurs of stuur een e-mailbericht naar bochane-ede@bochane.nl.
Autobedrijf Bochane Ede behoort tot de in de regio welbekende Bochane Groep. Bochane Ede is officieel dealer van RENAULT, DACIA en NISSAN. Er staat voor ieder merk een vakkundig team klaar voor u! Dat betekent dat u verzekerd bent van een schat aan ervaring, kennis en de hoogst denkbare service. Autobedrijf Bochane beschikt o.a. over een eigen leaseafdeling en verhuurmaatschappij. Daarnaast kunnen wij verzekeringsoffertes aanbieden.
Ons verkoopteam kan ook bemiddelen indien u de aanschaf overweegt van één van de andere automerken die de Bochane Groep levert of als u een interessante occasion heeft gezien op één van onze andere vestigingen.
We maken graag een offerte voor u of bieden u een vrijblijvende proefrit aan.
De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan.
Graag tot ziens bij Bochane Ede!
Modelreeks: 2021 - 2022
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 504 kg
Lengte/hoogte: H1
Wielbasis: 260 cm
Interieurkleur: Donkergrijs
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Leaseprijs: private lease € 429 p/m (60 maanden, 10.000 km); full operational lease € 404 p/m (60 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Garantie: Wettelijke garantie
Garantie: 12 maanden
Inbegrepen afleverpakket: Standaard Afleverpakket:
- Geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- Technisch inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
Dit afleverpakket bevat: Wettelijke garantie (12 maanden garantie); 12 Maanden Wettelijke garantie, Geldige APK, Technische inspectie, Tenaamstelling van het voertuig, Vloeistoffen controle en bijvullen
EU verantwoordelijke: Dacia Nederland Boeingavenue 275 1119 PD Schiphol-Rijk, NL 020-3549418 http://www.dacia.nl klantenservice@dacia.com
Storingsmelding: Nee
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Groen |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 67 kW (91 pk) |
| Max. koppel | 142 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.100 x 1.780 x 1.535 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.097 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.601 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 595 kg |
| Inhoud bagageruimte | 410 - 1.455 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 163 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,2 s |
| Actieradius | 806 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| CO2-uitstoot | 140 g/km |
| Energielabel | C |



