We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Dit zijn gewoon leuke auto`s met hoge instap en veel ruimte.
De auto beschikt over parkeersensoren, lichtmetalen velgen, Cruise Controle en Navigatie. Ook heeft de auto centrale deurvergrendeling en elektrisch bedienbare ramen. Al met al super complete auto.
Betreft tevens een auto met een Turbo waardoor volgens de ANWB zelfs 1 op 28 kan worden gereden. Gewoon op de Cruise Controle rijden dan moet dit zeker lukken!.
Samengevat we hebben een leuke auto binnen gekregen met veel ruimte laag brandstof verbruik en mooi goedkoop in de belasting en verzekering.
De foto`s die ik gemaakt heb is van binnenkomst. Veelal zijn deze auto`s zo weg. Morgen (23-10) gaat de auto naar de poetser. Nadat de poetser de auto heeft gepoetst worden er nieuwe foto`s gemaakt.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
Navigatie-systeem full map
Exterieur
Chroom delen exterieur
Halogeen mistlampen
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 552 kg
Wielbasis: 259 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)