

Dacia Logan MCV
0.9 Tce *Prestige* | Trekhaak | Navigatie | A/C | Orig. NL | Leuk! |
€ 4.5002016203.816 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Wijst de weg naar bestemming
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 4 november 2016 |
| APK | 4 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 15.478 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Het karaktervolle uiterlijk van de Dacia Logan Mcv doet niets af aan het feit dat dit een comfortabele en bijzonder praktische auto is. Het is een auto uit 2016 die 203816 heeft gelopen. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak.
Als dit de auto is die u zoekt, wacht dan niet langer en plan direct online een proefrit.
Constructiejaar: 2016-11
Laadvermogen: 607 kg
Wielbasis: 263 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Vakgarage Los Rijsoord, opgericht in 1958, is uw mobiliteitspartner op het gebied van occasions en onderhoud. Met een tiental medewerkers streven we elke dag naar het zo goed mogelijk ontzorgen van de klant. Sinds jaar en dag zijn we trots Bovag partner en gaan we voor een maximale klanttevredenheid. Bekijk eens onze reviews:
https://www.klantenvertellen.nl/reviews/1048809/vakgarage-los-rijsoord
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Max. koppel | 140 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.490 x 1.730 x 1.550 mm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| gewicht | 1.013 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.620 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.150 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 555 kg |
| Inhoud bagageruimte | 573 - 1.518 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,1 s |
| Actieradius | 1.020 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| CO2-uitstoot | 109 g/km |
| Energielabel | B |


