

Dacia Logan MCV
0.9 TCe Stepway
€ 5.9502017115.199 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Zitten als een vorst
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 19 december 2017 |
| APK | 9 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 17.819 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Voor meer informatie over dit voertuig bellen!
Nick 0652711911
5950,- Marge
Wij verheugen ons op uw belangstelling.
Kijk voor meer foto's op:
www.asmlease.nl
Goorsestraat 22
7041GA 's-Heerenberg
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Bij alle aangeboden voertuigen zijn schrijf- en tekst fouten voorbehouden. Afleveringskosten en garantie pakketten in overleg.
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Kijk voor de voorwaarden op: www.autotrust.nl
Instap
6 maanden| € 227,32
12 maanden| € 317,65
24 maanden| € 719,12
Ontspannen en zorgeloos autorijden, dat doet u met deze Dacia Logan MCV. De aandrijving van deze Dacia wordt verzorgd door een driecilinder motor en een automatische transmissie. Natuurlijk behoren LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank ook tot de uitrusting van deze complete auto.
De achteruitrijcamera maakt inparkeren gemakkelijker dan ooit. Beste route, verwachte aankomsttijd: uw eigen navigatiesysteem vertelt u alles! Wisselen van radiofrequentie of veranderen van zender: de audiobediening op het stuur brengt alles onder handbereik. Met de DAB-ontvanger heeft u keuze uit talloze digitale radiozenders met de allerhoogste geluidskwaliteit. Cruise control houdt automatisch de ingestelde snelheid vast. Het is een ideaal hulpmiddel om lange ritten comfortabeler te maken. De uitrusting van deze Dacia is met airconditioning, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bagage afdekhoes en boordcomputer behoorlijk compleet.
In de Dacia Logan MCV heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. De auto is ook uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Is uw nieuwsgierigheid gewekt? Bel ons dan snel om deze auto te komen bekijken.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Laadvermogen: 545 kg
Wielbasis: 263 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Max. koppel | 140 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.490 x 1.730 x 1.520 mm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| gewicht | 1.065 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.610 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.110 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Inhoud bagageruimte | 573 - 1.518 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 169 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,3 s |
| Actieradius | 980 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 114 g/km |
| Energielabel | B |





