

Dacia Logan MCV
0.9 TCe Tech Road *Navi+Camera*Parkeersensoren*Airco*Carplay*Cruise Control*ETC
€ 11.495201991.506 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 2 april 2019 |
| APK | 17 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 17.089 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
.
Modelreeks: 2016 - 2020
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 514 kg
Wielbasis: 263 cm
Interieurkleur: Zwart
CO₂-uitstoot (NEDC): 125 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
EU verantwoordelijke: Dacia Nederland Boeingavenue 275 1119 PD Schiphol-Rijk, NL 020-3549418 http://www.dacia.nl klantenservice@dacia.com
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Max. koppel | 140 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.530 x 1.760 x 1.550 mm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| gewicht | 1.091 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.605 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.110 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 595 kg |
| Inhoud bagageruimte | 573 - 1.518 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 169 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,1 s |
| Actieradius | 909 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| CO2-uitstoot | 125 g/km |
| Energielabel | D |





