

Dacia Lodgy
1.2 TCe Stepway 5p. | Navigatie | Parkeersensoren | Cruise Control |
€ 10.400201667.883 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Wijst de weg naar bestemming
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 maart 2016 |
| APK | 8 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 19.884 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Ontspannen en zorgeloos autorijden, dat doet u met deze Dacia Lodgy. Deze auto uit het bouwjaar 2016 heeft 67883 kilometer gelopen. De aandrijving van deze Dacia wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 16 inch lichtmetalen velgen en in delen neerklapbare achterbank.
Terwijl het full map navigatiesysteem de ideale route voor u uitstippelt, geniet u van de kwaliteit van het audiosysteem. De bediening is bovendien gemakkelijk via knoppen op het stuur. Soms heeft u meer parkeerruimte dan u denkt. Maar soms ook niet. De parkeersensoren vertellen precies hoeveel. Zuinig en zeker zoeven? Dan is de cruise control ideaal! Ja, airconditioning is er natuurlijk ook in deze auto. Ook lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bagage afdekhoes, boordcomputer en lederen versnellingspook horen tot de voorzieningen op deze auto.
Hebben we u nieuwsgierig gemaakt? Bel of mail ons nu voor een proefrit.
Wilt u meer weten over deze auto of een afspraak voor bezichtiging maken, bel dan met Bochane Ede afdeling verkoop en vraag naar één van de verkoopadviseurs of stuur een e-mailbericht naar bochane-ede@bochane.nl.
Autobedrijf Bochane Ede behoort tot de in de regio welbekende Bochane Groep. Bochane Ede is officieel dealer van RENAULT, DACIA en NISSAN. Er staat voor ieder merk een vakkundig team klaar voor u! Dat betekent dat u verzekerd bent van een schat aan ervaring, kennis en de hoogst denkbare service. Autobedrijf Bochane beschikt o.a. over een eigen leaseafdeling en verhuurmaatschappij. Daarnaast kunnen wij verzekeringsoffertes aanbieden.
Ons verkoopteam kan ook bemiddelen indien u de aanschaf overweegt van één van de andere automerken die de Bochane Groep levert of als u een interessante occasion heeft gezien op één van onze andere vestigingen.
We maken graag een offerte voor u of bieden u een vrijblijvende proefrit aan.
De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan.
Graag tot ziens bij Bochane Ede!
Modelreeks: 2012 - 2022
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 654 kg
Wielbasis: 281 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 124 g/km
Fijnstofuitstoot: 1 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Garantie: Wettelijke garantie
Garantie: 12 maanden
Inbegrepen afleverpakket: Standaard Afleverpakket:
- Geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- Technisch inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
Dit afleverpakket bevat: Wettelijke garantie (12 maanden garantie); 12 Maanden Wettelijke garantie, Geldige APK, Technische inspectie, Tenaamstelling van het voertuig, Vloeistoffen controle en bijvullen
EU verantwoordelijke: Dacia Nederland Boeingavenue 275 1119 PD Schiphol-Rijk, NL 020-3549418 http://www.dacia.nl klantenservice@dacia.com
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 190 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.520 x 1.770 x 1.683 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.178 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.832 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 635 kg |
| Inhoud bagageruimte | 827 - 2.617 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 179 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,6 s |
| Actieradius | 909 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| CO2-uitstoot | 124 g/km |
| Energielabel | C |





