

Dacia Lodgy
1.3 TCe COMFORT 7 PERSOONS 1e EIGENAAR AIRCO. SPORTVELGEN. PRIVACY GLASS.COMFORT PAKKET
€ 10.8002020150.076 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 13 januari 2020 |
| APK | 26 januari 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 22.392 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
***Deze auto staat op de Locatie: Motorenweg 25 te Delft 015-5150085** Volledig onderhouden 7 persoons, ruime, zuinige 130 pk Dacia met 7 zitplaatsen, nu heel scherp geprijsd. Heerlijke 1.3 met 130 pk en n in het Ijswit met het Black pack, centrale vergrendeling, airco, extra getint glas, elektrische ramen, mistlampen, high gloss velgen en heel veel ruimte !!
Betrouwbaar in kwaliteit, een topper in rijprestaties en qua conditie in blakende vorm. Deze Dacia Lodgy staat voor u klaar! Met zijn benzinemotor en handgeschakelde zesversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Met een simpele handeling maakt u van deze Dacia Lodgy een comfortabele 7-zitter met een derde zitrij. Ook is de auto voorzien van: 16 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas en in delen neerklapbare achterbank.
Het audiosysteem is zo ontworpen dat u het vanaf het stuurwiel kunt bedienen, zodat u veilig kunt blijven rijden en uw ogen op de weg kunt houden. Geen parkeervak is te klein dankzij de assistentie van de parkeersensoren. Met de cruise control komt u bijna nog fitter aan dan u vertrekt. Ja, airconditioning is er natuurlijk ook in deze auto. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.
In de Dacia Lodgy heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Minder remweg, meer veiligheid: de Brake Assist haalt het beste uit het remsysteem als het erop aankomt.
U bent nieuwsgierig? Bel of mail ons dan direct .
Deze advertentie is met de grootst mogelijke zorg gemaakt. Het is echter mogelijk dat in de advertentietekst bepaalde opties en/of accessoires abuis verkeerd zijn vermeld. Mochten bepaalde opties of accessoires essentieel voor u zijn vraag er dan naar bij de aankoop.
Direct online bestellen kan natuurlijk ook. ( vanaf 10.000 met het BOVAG pakket)
Alleen bij een online bestelling :
* Gratis thuisbezorgd.
* Altijd met de beste voorwaarden
* Altijd met 14 dagen bedenktijd regeling ( vraag de voorwaarden)
Openingstijden showroom
Maandag t/m vrijdag : 09.00 – 18:00 uur
Vrijdag: 19.00 – 21:00 uur
Zaterdag: 10.00 – 17:00 uur
Modelreeks: 2012 - 2022
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 661 kg
Wielbasis: 281 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 137 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
BASIS PAKKET (inbegrepen):
Een geldige APK
Een basis poetsbeurt buitenzijde
Een basis Interieur reiniging binnenzijde
Alle vloeistoffen op fabrieksniveau
Een technische basischeck auto en carrosserie van 35 punten
Zekerheidspakket (€ 595 meerprijs):
APK minimaal 6 maanden
Standaard onderhoudsbeurt
12 maanden wettelijke garantie
Banden minimaal 2.5 mm
Technische inspectie op 150 punten
Volledig gepoetst exterieur
Volledige reiniging Interieur
EU verantwoordelijke: Dacia Nederland Boeingavenue 275 1119 PD Schiphol-Rijk, NL 020-3549418 http://www.dacia.nl klantenservice@dacia.com
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.330 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Max. koppel | 240 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.500 x 1.750 x mm |
| gewicht | 1.209 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.870 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,9 s |
| Actieradius | 833 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| CO2-uitstoot | 137 g/km |
| Energielabel | D |





