

Dacia Duster
1.2 TCe 4x2 Prestige 126PK / Airco / Cruise /
€ 10.950201891.796 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Zitten als een vorst
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 5 april 2018 |
| APK | 5 april 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 21.389 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Volop ruimte voor uw gezin in deze Dacia Duster. Een krachtige benzinemotor zorgt voor de aandrijving van deze SUV. Heerlijk comfortabel zitten, en genieten van stijlvolle kwaliteit? Deze auto heeft een fraai lederen interieur. Ook 16 inch lichtmetalen velgen, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank horen tot de voorzieningen op deze auto.
Selecteer uw reisbestemming en het navigatiesysteem brengt u snel waar u moet zijn. Wisselen van radiofrequentie of veranderen van zender: de audiobediening op het stuur brengt alles onder handbereik. Soms heeft u meer parkeerruimte dan u denkt. Maar soms ook niet. De parkeersensoren vertellen precies hoeveel. Meer rijcomfort en minder brandstofgebruik? Even de cruise control instellen en dan ontspannen rijden! Natuurlijk is er in deze auto airconditioning aanwezig. Ook centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur zijn aan boord.
In de Dacia Duster heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit.
Bent u nieuwsgierig naar deze auto? Laat het ons dan snel weten.
Modelreeks: jan. 2014 - okt. 2016
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 575 kg
Wielbasis: 267 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Optioneel afleverpakket (€ 795): Afleverpakket: Voor € 795,- krijgt de auto: een onderhoudsbeurt, nieuwe APK keuring, 12 maanden BOVAG garantie, 88-puntencheck, nieuwe matten, poetsen van binnen en buiten en halfvolle tank brandstof.
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK
Fabrikant: Autobedrijf Van Ramshorst BV Sluiswachter 26 3861SN NIJKERK GLD, NL 0332453118 http://www.autobedrijfvanramshorst.nl mvanramshorst@autobedrijfvanramshorst.nl
Profiteer nu van de verlaagde prijzen !!
Ben je op zoek naar een betrouwbare occasion met een scherpe aanbieding? Dan ben je bij Autobedrijf van Ramshorst aan het juiste adres! Of je nu een stoere SUV, een sportieve hatchback of een ruime stationwagen zoekt, wij hebben een aanbod dat perfect aansluit op jouw wensen.
Bij Autobedrijf van Ramshorst ga je met een glimlach en een geweldige deal de weg op!
⭐ Plan vandaag nog een proefrit! ⭐ Of bezoek onze showroom in Nijkerk en ontdek ons uitgebreide assortiment aan occasions. Wees er snel bij, want de voorraad is beperkt!
Mis deze unieke kans niet en kom langs voor jouw ideale auto! ??
Tot snel bij Autobedrijf van Ramshorst!
Graag van te voren een afspraak inplannen zodat we uw occasion alvast klaar kunnen zetten.
Waarom kiezen voor Renault dealer Van Ramshorst in Nijkerk?
- Een groot aanbod van de beste Renault occasions voor de laagste prijs
- Scherpe en realistische inruilprijzen, waarbij u ook andere merken dan Renault in kunt ruilen
- Ervaren autodealer sinds 1978
- Renault Sport specialist, dé dealer voor uw Renault Sport of RS
Wij hebben gemiddeld 150 auto's op voorraad. Hierdoor kan het gebeuren dat de occasion die u wilt bekijken niet op een gemakkelijk te bereiken locatie staat. Om de wachttijd die hierdoor kan ontstaan te beperken, vragen we u van tevoren te bellen naar 033-2453118. Als u aangeeft welke occasion u wilt bezichtigen, dan zetten wij de auto graag klaar voor uw bezichtiging en indien gewenst een proefrit.
In de vraagprijs is een geldige APK inbegrepen. Het rijklaar maken van de auto kost €795. In dit bedrag zijn de volgende zaken inbegrepen:
- Een volledige onderhoudsbeurt
- 12 maanden BOVAG Garantie (afhankelijk van BOVAG garantievoorwaarden)
- 88-puntencheck om de staat en werking van de binnen- en buitenkant van de auto te controleren
- Kilometerstand die gecontroleerd is op correctheid
- Een halfvolle tank
- Nieuwe vloermatten
- De auto wordt van binnen en buiten volledig gepoetst
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Vraag bij onze verkopers naar meer informatie wanneer deze gewenst is.
Heeft u interesse in deze occasion? Kom dan snel langs in onze showroom aan Sluiswachter 26 in Nijkerk! Wij raden u aan om er snel bij te zijn, aangezien de omloopsnelheid van de meeste van onze occasions zeer hoog ligt.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 93 kW (127 pk) |
| Max. koppel | 205 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.320 x 1.820 x 1.700 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.176 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.751 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 635 kg |
| Inhoud bagageruimte | 475 - 1.636 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,4 s |
| Actieradius | 819 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| CO2-uitstoot | 138 g/km |
| Energielabel | C |






