

Dacia Duster
1.3 TCE Prestige
€ 17.495202136.162 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 24 juni 2021 |
| APK | 24 juni 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 24.597 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Uw nieuwe auto staat klaar voor vertrek. Stap gerust in, deze Dacia Duster heeft 36162 kilometer gelopen en is van het bouwjaar 2021. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. In deze Dacia profiteert u onder andere ook van: 17 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank.
Achteruitrijden en inparkeren worden een eitje dankzij de achteruitrijcamera. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Het full map navigatiesysteem loodst u snel naar uw reisdoel. De automatische airconditioning zorgt voor een behaaglijk klimaat in de auto. Audio aan/uit? Andere zender? Volgende track? Even klikken via de audiobediening op het stuur en het is geregeld. De uitrusting van deze Dacia is met cruise control, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook behoorlijk compleet.
Zoals u mag verwachten van deze Dacia Duster is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Mocht zich een gevaarlijke situatie voordoen, dan geeft de Brake Assist extra remkracht en verkort de remweg. Ook helpen het hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
U bent nieuwsgierig? Bel of mail ons dan direct om een proefrit te reserveren.
Frans Stokman b.v. is al sinds 1982 Renault dealer en úw adres voor een betrouwbare dealer occasion. Wij zijn gespecialiseerd in Renault, Renault Z.E én Dacia occasions. Voor Dacia zijn wij ook erkend servicedealer, net als voor Renault ZE. Deze mooie dealer occasion bieden wij rijklaar aan! Dit betekent dat de auto een A inspectie* krijgt icm vervangen van het pollenfilter indien van toepassing, een nieuwe APK, 1 jaar Renault Route Service en 12 maanden wettelijke garantie.
Tegen een meerprijs van € 695,- kunt u kiezen voor het Frans Stokman afleverpakket. De auto wordt dan afgeleverd inclusief onderhoud volgens fabrieksopgave, distributiesnaar vervangen indien nodig (als dit binnen een half jaar moet gebeuren volgens fabrieksopgave), minimale bandenprofiel 3 mm en 12 maanden Top Occasion garantie. Daarnaast vragen wij bij iedere afgeleverde occasion een Renault Premium Pas aan (twv € 54,95); dit geeft u 1 jaar lang pech hulp, maar ook een winter -en zomercheck, gratis lampjes verwisselen en een gratis APK.
Ondanks onze zorgvuldigheid, kunnen de geadverteerde specificaties afwijken van de werkelijke specificaties, deze zijn derhalve onder voorbehoud.
Wij nodigen u graag uit in Heerhugowaard om deze auto te bezichtigen. Een proefrit is uiteraard ook mogelijk. Graag tot ziens!
Het verkoopteam van Frans Stokman bv
*A inspectie: Controle voorruit en ruitenwisserbladen voor en achter, peilen van olie en vloeistoffen, controle banden(spanning), vervangen interieurfilter. En een vrijblijvende prijsopgave van noodzakelijke reparaties, indien van toepassing.
Modelreeks: 2018 - 2021
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 535 kg
Wielbasis: 267 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Beschikbare afleverpakketten:
EU verantwoordelijke: Dacia Nederland Boeingavenue 275 1119 PD Schiphol-Rijk, NL 020-3549418 http://www.dacia.nl klantenservice@dacia.com
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.333 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Max. koppel | 240 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.340 x 1.800 x 1.693 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.232 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.767 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 665 kg |
| Inhoud bagageruimte | 478 - 1.623 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,6 s |
| Actieradius | 892 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 142 g/km |
| Energielabel | C |




