
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Dacia Dokker
Van 1.6 MPI Basic 100pk Benzine
€ 7.975201728.560 km
Handmatig
Benzine
Bedrijfswagen
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 12 juni 2017 |
| APK | 11 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 15.269 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 104 - € 104 |
Omschrijving
Nieuwe APK bij aflevering. Inclusief 12 maanden Bovaggarantie en afleveringsbeurt. Ons adres: Duistervoordseweg 88, 7391 CH Twello.
Aanvullende opties en accessoires
Dak
- Bevestigingspunten voor dakrailing in lengterichting
Gordels en airbags
- Frontairbag bestuurder
- Signaal "gordel niet om" bestuurder
Instrumenten
- Dashboard kleurstelling carbone foncé
- ECO-modus
- Mechanische bediening deurvergrendeling dmv sleutel
- Schakelindicator
- Waarschuwingssignaal "Niet goed gesloten portieren"
Koffer
- 8 bevestigingsringen op vloer laadruimte
- Bevestigingspunten voor imperiaal
- Volledig tussenschot met raam
Laadkleppen en -deuren
- Asymetrische achterdeuren zonder ramen
Lading interieur
- 2 bekerhouders in het centrale console
- Opbergruimte onderzijde dashboard aan linkerzijde bestuurder
- Opbergvakken in voorportieren
- Open opbergruimte boven het handschoenenvak
- Open opbergvak bovenzijde dashboard
Remmen
- ABS-remsysteem met noodstopbekrachtiging
Ruiten en glas
- Ramen vóór handmatig verstelbaar
Trim exterieur
- Buitenspiegels handmatig verstelbaar, donkergrijs
- Bumperdelen vóór en achter, donkergrijs
- Portierhandgrepen zwart
- Standaard lak
Trim interieur
- Bekleding stof Rollando met zwart zitvlak en lichtgrijze schouderleuning
Veiligheid aandrijving
- Electronic Stability Control (ESC) met Hill Start Assist
Velgen en banden
- Bandenreparatiekit
- Stalen wiel 14'' met naafafdekking
Verlichting interieur
- Plafonnière, centraal geplaatst en geschakeld met deuren
- Verlichting laadruimte, geschakeld met deuren
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelbus
Constructiejaar: 2017-06
Laadvermogen: 655 kg
Wielbasis: 281 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 75 kW (102 pk) |
| Max. koppel | 156 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.360 x 1.750 x 1.840 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.098 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.753 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 595 kg |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,7 s |
| Actieradius | 806 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,7 l/100km (1 op 13,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| CO2-uitstoot | 140 g/km |
Opties
Autobedrijf Spitholt
Duistervoordseweg 887391 CH Twello





















