CUPRA Born

Business Limited 63 kWh | NL-auto | Achteruitrijcamera | Adaptieve Cruise Control | Stoel- & Stuurverwarming | Apple Carplay / Android Auto |

PoweredBy
CUPRA Born
Business Limited 63 kWh | NL-auto | Achteruitrijcamera | Adaptieve Cruise Control | Stoel- & Stuurverwarming | Apple Carplay / Android Auto |
€ 37.49020253.897 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • NAP-Check

    Kilometerstand gecontroleerd

Kenmerken

BrandstofElektrisch
TransmissieAutomatisch
CarrosserieHatchback (5 deuren)
KleurGrijs (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Datum eerste toelating 5 september 2025
APK 5 september 2029
BTW aftrekbaar ja
Catalogusprijs € 36.285
Wegenbelasting/3mnd € 73 - € 81

Omschrijving

Dit betreft een rijdende DEMO auto, vraag daarom altijd naar de beschikbaarheid en actuele kilometerstand.

Geadverteerde prijs is een wegrijprijs. De auto wordt geleverd met een geldige APK keuring en de kosten voor tenaamstelling zitten bij de prijs inbegrepen.

Kies voor meer zekerheid met ons Zorgeloos pakket.

Zorgeloos pakket á €395,-:
Vloeistof- & auto inspectie + halve tank brandstof + navigatie update + resterende fabrieksgarantie + Nederlandse wagendocumentatie.

De acceleratie van de elektrische CUPRA Born is indrukwekkend. Dit exemplaar heeft 1108 kilometer gelopen, het bouwjaar is 2025. Ervaar de kracht en stilte van de elektromotor tijdens het rijden. Doe maar luxe! Neem plaats in de verwarmbare voorstoelen en voel de weldaad in koude dagen. Fijn plusje, zeker in de kille dagen, is het verwarmd stuurwiel. Bij de rijke uitrusting horen ook 19 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, sportonderstel, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.

Het digitale dashboard vertelt je onderweg alles dat bijdraagt aan een veilige, efficiënte rit. Afstand schatten bij het achteruitrijden? Niet nodig. Je weet het precies, dankzij de achteruitrijcamera. Adaptive cruise control is een comfortabele en veilige optie. Het systeem reguleert de snelheid en houdt automatisch afstand tot jouw voorligger. Bedien je de auto liever met jouw stem? Dan is het goed om te weten dat spraakbediening aanwezig is. Had je de auto nou wel afgesloten? Met Connected Services check je het overal en altijd. En deze auto heeft ook full map navigatiesysteem, automatische airconditioning, draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor en keyless entry als standaard uitrusting.

De automatische veiligheidssystemen in deze CUPRA fungeren als een extra paar ogen. En dat niet alleen, ze kunnen ook actief ingrijpen, om zo jou en jouw passagiers te beschermen. In het instrumentarium laat de verkeersborddetectie de actuele verkeersborden zien. Het Lane-keeping systeem garandeert dat je je niet onverhoeds buiten de lijnen van de rijstrook begeeft. Veel aanrijdingen bestaan uit kop-staartbotsingen. De forward collision warning reduceert dat risico aanzienlijk. Verder is deze auto uitgerust met vermoeidheidsherkenning, frontale botsbescherming en bandenspanningcontrolesysteem.

Is elektrisch rijden iets voor jou? Bel dan nu om een proefrit te maken met deze auto.

Van den Brug is officieel dealer voor Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, CUPRA, Volkswagen Bedrijfswagens. Met 5 vestigingen in Friesland is Van den Brug één van de belangrijkste autodealers van Noord-Nederland. Al sinds 1923 kun je bij ons terecht voor alles wat met jouw auto te maken heeft. Van aan-/ verkoop, leasing, financiering en verzekering tot service, onderhoud en reparatie van jouw auto. Zowel zakelijk als privé. Stel je vraag online en kom langs bij een van onze vestigingen.

Hoewel onze advertenties zorgvuldig zijn opgesteld, kunnen er geen rechten aan worden ontleend.

Aanvullende opties en accessoires

  • alcantara interieurdelen
  • Navigatiesysteem full map
  • voorstoelen verwarmd
  • aluminium delen exterieur
  • automatische snelheids begrenzing
  • Autonomous Emergency Braking
  • binnenspiegel automatisch dimmend
  • bots herkenning en activatie
  • buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • buitenspiegels in andere kleur
  • centrale airbag voor
  • connected services
  • draadloze telefoonlader
  • Extra getint glas
  • multimedia scherm middel
  • oplaadmogelijkheid
  • Premium sportstoelen
  • Rijstrooksensor met correctie
  • stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
  • uitwijk assistent
  • vermoeidheids herkenning

Meer informatie

Technische informatie

Aandrijving: Achterwielaandrijving
Actieradius: 426 km
Accu laden: 11 kW, compleet vol in 6 uur en 30 minuten
Accu snelladen: 165 kW
Laadvermogen: 549 kg
Wielbasis: 277 cm

Interieur

Interieurkleur: Zwart

Verbruik

Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 15,6 kWh/100km

Garantie

Fabrieksgarantie tot: 05-09-2027

Beschikbare afleverpakketten:

  • Wegrijpakket (inbegrepen):
  • Afleverpakket A - zonder onderhoudsbeurt (€ 395 meerprijs):
    -Vloeistof controle
    -25 liter brandstof

Overige informatie

Minimale laadtijd AC vanaf: 0
Minimale laadtijd AC tot: 100
Minimale laadtijd DC vanaf: 5
Minimale laadtijd DC tot: 80
Minimale laadtijd DC van 5% tot 80%: 24 min

Specificaties

BrandstofElektrisch
TransmissieAutomatisch
CarrosserieHatchback (5 deuren)
KleurGrijs (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Achterwiel
Transmissie Automatisch
Max. vermogen 170 kW (232 pk)
Max. koppel 310 Nm
Lengte x breedte x hoogte 4.320 x 1.810 x 1.540 mm
Massa 1.741 kg
Max. toelaatbare massa 2.290 kg
Inhoud bagageruimte 385 - 1.267 l
Topsnelheid 160 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 6,7 s
Actieradius 426 km
EnergielabelA

Opties

Van den Brug Heerenveen

Zilverweg 5
8445 PE Heerenveen

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan Van den Brug Heerenveen

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Cupra Born is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Cupra Born