
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

CUPRA Ateca
2.0 TSI 4DRIVE AKRAPOVIC.PANO.LEER.XENON.BEATS!
€ 26.9992020148.793 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 11 maart 2020 |
| APK | 11 december 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 62.386 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Draadloze telefoonlader
- DVD speler
- Hoofdsteunen actief
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Koplampreiniging
- Premium kleur
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Variabele stuuroverbrenging
Veiligheid
- Achteruitrij assistent
- Extra getint glas
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurhulp
Overig
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Airbag knie bestuurder
- Audiobediening op het stuurwiel
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- AUX/USB ingang
- Bagage afdekhoes
- Bekleding half leder/half alcantara
- Bluetooth
- Carkit
- DAB+ ontvanger
- File-assistent
- Handsfree
- Leder-pakket (Koplampreiniging, Ruitensproeiers verwarmbaar, Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd)
- LED verlichting
- Mistlampen achter
- Multimedia voorbereiding
- Portierverlichting
- Reservewiel
- Rijprofiel selectie
- Rijstrookdetectie
- Sportpakket
- Stuur in hoogte verstelbaar
- Technology Pack (Achteruitrij assistent, File-assistent, Rijstrooksensor met correctie)
- Upgrade Beats Audio (Audio installatie premium)
- Upgrade Winter (Koplampreiniging, Ruitensproeiers verwarmbaar, Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd)
- Verstelbare gordelhoogte
- Verwarmbare ruitensproeiers
Meer informatie
Bandenmaat: 245/40 R19
Laadvermogen: 645 kg
Wielbasis: 263 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Bedrijfsinformatie
KM-stand is 100% orgineel! Inruil is mogelijk bij ons GoGo Auto's is aangesloten bij de stichting Nationale Auto Pas en is een RDW erkend bedrijf met meer dan 10 jaar ervaring.Voor vragen kunt u gerust contact met ons opnemen,wij staan u graag te woord! Wij werken 7 dagen per week op afspraak.U kunt ons bereiken op WATSS-APP & TEL:06-18866925
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 221 kW (301 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.380 x 1.840 x 1.620 mm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| gewicht | 1.515 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.160 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 485 - 1.579 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 247 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,2 s |
| Actieradius | 753 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| CO2-uitstoot | 166 g/km |
| Energielabel | F |
Opties
GOGO Auto's
Provincialeweg 645398 JM Maren-Kessel













































