
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

CUPRA Ateca
2.0 TSI 4DRIVE Limited Ed. Facelift| Pano|Virt. Dash|Tr haak
€ 32.7502021105.989 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 8 januari 2021 |
| APK | 8 januari 2025 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 79.445 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
Cupra Ateca – Sportief, luxe en in topstaat
Bent u op zoek naar een krachtige en compleet uitgevoerde SUV die sportiviteit combineert met comfort en praktische luxe? Dan is deze prachtige Cupra Ateca absoluut het bekijken waard. Deze auto verkeert zowel technisch als optisch in werkelijke topstaat en rijdt zoals u van een Cupra mag verwachten: strak, comfortabel en bijzonder krachtig.
De auto is aantoonbaar dealer onderhouden en wordt geleverd met een nieuwe APK, zodat u zorgeloos kunt instappen en genieten.
Belangrijkste opties en extra’s
* Panoramisch glazen schuif-/kanteldak
* Elektrisch wegklapbare trekhaak
* Virtual Dashboard / digitaal instrumentenpaneel
* 4-wielaandrijving (4Drive) voor optimale grip en rijbeleving
* Originele 19 inch Cupra velgen
* All-season banden
* Sportieve half lederen / half alcantara kuipstoelen
* Luxe en sportieve afwerking
* Hoge instap gecombineerd met sportieve rijeigenschappen
* Facelift model
Staat en onderhoud
Deze Cupra is volledig Dealer onderhouden (laatste beurt bij 100.000KM) en dat is aan alles merkbaar. Zowel het interieur als exterieur verkeren in zeer verzorgde staat.
Kortom: een zeer complete, sportieve en uitstekend onderhouden Cupra Ateca voor iemand die een onderscheidende SUV zoekt met veel vermogen, luxe en comfort.
Bezichtiging en proefrit uiteraard mogelijk.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Audio installatie premium
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Draadloze telefoonlader
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Premium kleur
- Variabele stuuroverbrenging
Veiligheid
- Achteruitrij assistent
- Extra getint glas
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurhulp
Overig
- 4x4 (vierwielaandrijving)
- Afgevlakt stuurwiel
- Allseason banden
- Beats Audio Pakket
- Climatroinc
- Distance Controle
- File-assistent
- ISO fix
- Kleurendisplay bij teller
- Kleurenteller (Digitaal)
- LED
- Lichtmetaal
- Technology Pack (Achteruitrij assistent, File-assistent, Rijstrooksensor met correctie)
- Wegklapbare trekhaak
- Zwarte hemelbekleding
Meer informatie
Bandenmaat: 245/40 R19
Laadvermogen: 644 kg
Wielbasis: 263 cm
Interieurkleur: Donkergrijs
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Bedrijfsinformatie
Voor het bezichtigen en/of proefrijden van een auto vragen we u, ondanks onze vaste openingstijden, om een afspraak te maken. Zo kunnen we er voor zorgen dat we de tijd voor u kunnen nemen en uitgebreid antwoord kunnen geven op uw vragen.
Neem vrijblijvend contact met ons op voor meer informatie of het maken van een afspraak.
Inruil is mogelijk, neem gerust contact op
* wij plaatsen onze auto's middels een occasion manager platform, Optielijsten worden automatisch ingevuld*
* wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele (spel)fouten of OPTIE fouten in de tekst!*
* neem contact met ons op voor de exacte uitvoering!*
* reservering alleen mogelijk na aanbetaling*
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 221 kW (301 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.380 x 1.840 x 1.620 mm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| gewicht | 1.526 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.170 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 485 - 1.579 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 247 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,2 s |
| Actieradius | 753 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| CO2-uitstoot | 166 g/km |
| Energielabel | F |
Opties
Autoservice Huisman B.V.
Johannes Bosboomstraat 237312 LM Apeldoorn





































































































