
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

CUPRA Ateca
2.0 TSI 4DRIVE Trekhaak! Rijklaarprijs!
€ 23.9992019162.005 km


Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 19 maart 2019 |
| APK | 6 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 60.715 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
- Autonomous Emergency Braking
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- bagagedek
- Bandenreparatieset
- binnenspiegel automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels met verlichting
- draadloze telefoonlader
- DVD speler
- Elektronisch sper differentieel
- Extra getint glas
- hoofdsteunen actief
- Instructieboekjes aanwezig
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rookvrij
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Technology Pack (file assistent, achteruitrij assistent)
- Upgrade Beats Audio (audio installatie premium)
- Upgrade Winter (voorstoelen verwarmd, koplampreiniging)
- variabele stuuroverbrenging
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2020
Maten en gewichten
Laadvermogen: 635 kg
Wielbasis: 263 cm
Interieur
Interieurkleur: Cupra bekleding
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 168 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 8,9 l/100km (1 op 11,2)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard: Wettelijke garantie, geldige APK, en RDW-leges.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: SEAT CUPRA S.A.U. Autovía A-2 Km. 585 08760 Martorell, NL 00800-60004020 https://www.cupraofficial.com/ customercare@cupraofficial.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 221 kW (301 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.376 x 1.840 x 1.615 mm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| gewicht | 1.515 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.150 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 485 - 1.579 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 247 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,2 s |
| Actieradius | 743 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,9 l/100km (1 op 11,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| CO2-uitstoot | 168 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
Autobedrijf Koop Doorten V.O.F.
Industrieweg 687903 AK Hoogeveen

