

CUPRA Ateca
€ 33.900201996.312 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 10 april 2019 |
| APK | 15 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Wij hebben er alles aan gedaan om alle informatie in deze aankondiging correct weer te geven. Aan de in de advertentie verstrekte informatie kunnen echter geen rechten worden ontleend. Vertrouw niet alleen op deze informatie, maar ga altijd zelf na welke zaken voor u van belang zijn en van invloed kunnen zijn op uw beslissing. Voor aanvullende vragen kunt u contact opnemen met de verkoper.
Wij hebben er alles aan gedaan om alle informatie in deze aankondiging correct weer te geven. Aan de in de advertentie verstrekte informatie kunnen echter geen rechten worden ontleend. Vertrouw niet alleen op deze informatie, maar ga altijd zelf na welke zaken voor u van belang zijn en van invloed kunnen zijn op uw beslissing. Voor aanvullende vragen kunt u contact opnemen met de verkoper
Emissieklasse: Euro 6
Referentienummer: 428
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 221 kW (301 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.376 x 1.841 x 1.615 mm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| gewicht | 1.515 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.150 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 485 - 1.579 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 247 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,2 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| CO2-uitstoot | 168 g/km |
| Energielabel | E |



