

Citroën Xsara Picasso
1.6i-16V Caractère
€ 1.4992006204.783 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 24 april 2006 |
| APK | 2 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 23.864 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Citroën Xsara Picasso 1.6i-16V Caractère – NAP - Airco - Cruise Control - Trekhaak – inruil koopje!
Citroen Xsara Picasso 1.6i-16V - NAP- Cruise - Trekhaak
- Kenteken: 63-SN-SJ
- Merk: Citroen
- Model: Xsara Picasso
- APK tot: 02-04-2027
- Tellerstand: 204783 KM
- Carrosserievorm: MPV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2006
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1587 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: NFU
- Vermogen: 80 kW / 109pk
- Ledig gewicht: 1243 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 7.3 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 428 cm
- Hoogte: 1637 cm
- Aantal sleutels: 1
- Onderhoudshistorie aanwezig: Nee
- Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Trekhaak met afneembare kogel
Infotainment
- Audioinstallatie met CD-speler
- Radio-CD/MP3 speler
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen voor en achter
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Velours bekleding
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Citroën Xsara Picasso 1.6i-16V Caractère – rijdt en schakelt goed – inruil koopje!
Hij zorgt voor een ontspannen rijervaring, deze Citroen Xsara Picasso. Het is een auto uit 2006, op de teller staat een kilometerstand van 204783 met NAP. Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak.
Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. Tot de standaard uitrusting van deze auto hoort ook automatische airconditioning. Met de hulp van de parkeersensoren kost inparkeren en uitparkeren u geen enkele moeite. Om de veiligheid onderweg te verhogen, heeft deze Citroen zowel een automatisch inschakelbare verlichting als een regensensor aan boord, zodat hij zelf de verlichting en de ruitenwissers kan inschakelen. Op een rustige weg komt de cruise control helemaal tot z'n recht. Ook is de Citroen uitgerust met: met startonderbreker, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Voorzien van onder andere:
- Cruise control
- Airco
- NAP
- Trekhaak
- Elektrische ramen
- Centrale deurvergrendeling
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Ruime achterbank en grote bagageruimte
Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of een proefrit
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Laadvermogen: 557 kg
Wielbasis: 276 cm
Emissieklasse: Euro 4
INRUIL,APK,UITLIJNEN & ONDERHOUD MOGELİJK !!!
Bel voor meer info:
Verkoop Auto's : 0625370431 - 0611882001
Uitlijnen en Banden Service: 0631259646
Openings tijden.
M t/m V 09:00 18:00
Zaterdag: 10:00 18:00
Zondag op afspraak!!!
WhatsApp en SMS 7/24
Euromax Auto's
Boomstraat 117A
5038GP Tilburg
+31 6 25370431 - +31 6 11882001
info@euromaxautos.nl
www.euromaxautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.587 cc |
| Max. vermogen | 80 kW (109 pk) |
| Max. koppel | 147 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.280 x 1.750 x 1.640 mm |
| Draaicirkel | 11,5 m |
| gewicht | 1.243 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.800 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Inhoud bagageruimte | 550 - 1.969 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,6 s |
| Actieradius | 753 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,5 l/100km (1 op 10,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| CO2-uitstoot | 172 g/km |
| Energielabel | C |




