We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
De vormgeving van deze Citroën C3 is stijlvol maar ingetogen en dat maakt meteen duidelijk dat u van deze auto pure kwaliteit mag verwachten. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer getint glas, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
De cruise control vermindert het brandstofverbruik en vergroot het comfort. Het maakt niet uit hoe warm het buiten is, want met de airconditioning bepaalt u zelf de binnentemperatuur. Extra opties op deze auto zijn: lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Met het bijgeleverde tellerrapport van Nationale Autopas weet u dat de kilometerstand van deze auto zuiver is. Natuurlijk bent u van harte welkom om deze auto in ons bedrijf te komen bekijken. Laat u ons weten wanneer u wilt komen?
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
Afst. bed. voor centr. deurvergr.
Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
Interieur
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Stuur verstelbaar
Meer informatie
Modelreeks: apr. 2002 - okt. 2004
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 490 kg
Wielbasis: 246 cm
Emissieklasse: Euro 3
Aantal eigenaren: 10
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Fabrikant: Zelissen Auto Milieuparkweg 14 6136KP SITTARD, NL 0653757977 http://www.autodemontage-zelissen.nl info@autoservice-zelissen.nl
Bedrijfsinformatie
Al onze occasions worden afgeleverd met een nieuwe apk, afleveringsbeurt en 3 maanden garantie.
Zolang een voertuig op internet geadverteerd staat is deze beschikbaar.
Graag maken wij tijd voor onze klanten via de telefoon en zullen wij helaas niet reageren op info via de mail.
Op de vraag wil u mij even terug bellen??nee sorry als u serieuze interesse heeft in een van onze voertuigen zult u zelf even de moeite moeten nemen om even te bellen.
WIJ GEVEN GEEN INFO PER MAIL APP EN OF DE TELEFOON OVER DE LAAGSTE PRIJS!!!!
Financiering mogelijk via DTC Lease (vraag naar de voorwaarden)
Inruil mogelijk in overleg en tegen eerlijke handelsprijzen.
Informeer altijd voor dat u ons bezoekt of de auto van uw belangstelling nog aanwezig is om teleurstelling te voorkomen. Wij zijn ook op Feestdagen en zondagen en avonds open na telefonische afspraak.
Ondanks de zorg die besteed wordt aan een correcte invoer van de gegevens, kunnen wij niet verantwoordelijk
en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten in de advertentie.