
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Citroën C3 Aircross
Plus | Achteruitrijcamera | Extra getinte achterste zijruiten en achterruit | Koplampen met ECO LED verlichting

Citroën C3 Aircross
Plus | Achteruitrijcamera | Extra getinte achterste zijruiten en achterruit | Koplampen met ECO LED verlichting
€ 30.593202610 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 32.593 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Ontspannen en zorgeloos autorijden, dat doet u met deze Citroën C3 Aircross. We hebben het hier over een nieuwe auto, hij is nu direct leverbaar. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer LED-dagrijverlichting, elektrische handrem en donker getint glas achter. Kinderfietsje niet gezien bij het inparkeren? Dat gebeurt u nooit meer. Daar zorgt de achteruitrijcamera wel voor! Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige climate control. De regensensor regelt zelf de optimale snelheid van de ruitenwissers zodat u dat niet zelf hoeft te doen. De cruise control heeft een feilloos geheugen. Als u even vaart heeft geminderd, bent u na één klik weer op de oude snelheid. De uitrusting van deze auto is met isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en in hoogte verstelbaar stuur behoorlijk compleet. De intelligente veiligheidssystemen in deze auto waken continu over uw veiligheid. Deze Citroën C3 Aircross is voorzien van lane assist: een slim en veiligheidverhogend rijhulpsysteem, dat waarschuwt bij onwillekeurig van strook wisselen. Als elke meter en elke seconde telt, wilt u dat het remsysteem maximaal presteert. Met de Brake Assist bent u daar zeker van. U bent mede dankzij driver alert systeem, hill start assist en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg. We hebben ons best gedaan om de kwaliteit van deze C3 Aircross aan u uit te leggen, maar er gaat toch niets boven een proefrit. Als u contact met ons opneemt, zetten we de auto voor u klaar. We horen graag van u.
.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Extra getinte achterste zijruiten en achterruit
- 17" stalen velgen met 215/60 R17 banden en wieldoppen 'Sylvanite'
- Bandenreparatiekit
- Buitenspiegels & B/C stijl in Glossy Black
- Color Clips in de kleur Bronze i.c.m. Elixer Red & Montana Grey
- Color Clips in de kleur Infra Red i.c.m. Monte Carlo Blue & Polar White
- Color Clips in de kleur White i.c.m. Perla Nera Black & Mercury Grey
- Dakrails in Glossy Black
- Elektrisch inklapbare & verwarmde buitenspiegels
- Handgrepen in Glossy Black
- Matt Black B/C stijl
- Skidplates vóór & achter
- Wielomlijsting uitgevoerd in matzwart
Infotainment
- 10,25" kleuren touchscreen, incl. FM/AM/Digitale Radio DAB+, Draadloos Apple Carplay™ en Android Auto™ ondersteuning, 1x USB-C aansluiting vóór & 2x USB-C aansluiting achter & 6 speakers
- Citroën Connect ONE, incl.: eCall (noodhulp assistentie) bCall (pechhulp assistentie) Telemaintenance
- Connect PLUS (12 maanden gratis), incl.: Digitaal instructieboekje
- Connect PLUS (12 maanden gratis), incl.: Find my car (lokalisatie van het voertuig)
- Pack Infotainment
- Smartphone Station, incl.: Bluetooth 1x USB-C aansluiting vóór 2 speakers
Interieur
- 'Happy tags'
- 12v aansluiting in middenconsole
- Ambiance Urban Bronze, incl.: Advanced Comfort Seats met 10mm extra schuimvulling en een gecapitonneerd oppervlak Bekleding 'Black' stof en grijze stof 'Quadric' met bronzen accentstiksels
- Derde zitrij met 2 zitplaatsen
- Elektrische handrem
- Hoge middenconsole met armsteun en opbergruimte
- Opbergruimte in vóór- en achterdeuren t.b.v. fles van 1 liter
- Stuurwiel bekleed met kunstleder en chromen afwerking
- Terre de Toscane afwerking op dashboard en voordeuren
- Verstelbare laadvloer (extra opbergruimte)
Uitrusting
- Koplampen met ECO LED verlichting
- 6 Airbags (bestuurder + passagier / zij-airbags voor / gordijnairbags voor en achter)
- Active lane departure warning system
- Active Safety Brake
- Automatische lichtsensor met 'follow me home' verlichting
- Citroën Advanced Comfort® vering met Progressive Hydraulic Cushions
- Citroën Head-up Display
- Cruise control met snelheidsbegrenzer
- Hill Start Assist
- In hoogte en diepte verstelbaar stuurwiel
- Installatievoorziening kinderzitjes (isofix) op achterbank
- Verkeersbordherkenning (herkent snelheidslimieten)
- Voorbereiding voor het reservewiel
Meer informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Referentienummer: 3481028
Aandrijving
Actieradius: 762 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Max. aslast voor: 1000 kg
Max. aslast achter: 1200 kg
Maten en gewichten
Laadvermogen: 460 kg
Wielbasis: 267 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Broekhuis Basis: Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1312 kg
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 205 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.400 x 1.800 x 1.640 mm |
| Draaicirkel | 0,0 m |
| gewicht | 1.212 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.672 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 179 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,5 s |
| Actieradius | 762 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 138 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Broekhuis Abarth Alfa Romeo Citroën DS Fiat Jeep Lancia Peugeot Zwolle
Nikolaus Ottostraat 118013 NG Zwolle











