

Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 juni 2024 |
| APK | 26 juni 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 28.994 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Deze Citroën C3 Aircross is van de jongste generatie. Prestaties, brandstofverbruik - alles helemaal van nu. Mét al wat kilometers op de teller. Een nieuw model, maar onder de nieuwprijs! Het is vermeldenswaard dat deze auto maar 9416 kilometer heeft gereden sinds 2024. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde zesversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Natuurlijk behoren LED koplampen, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Naast de routeinformatie van het full map navigatiesysteem kunt u muziek via het audiosysteem ook online beluisteren via bluetooth. Geen parkeervak is te klein dankzij de assistentie van de parkeersensoren aan de achterzijde. Met deze auto bent u ontspannen onderweg dankzij de cruise control. Natuurlijk heeft deze auto ook airconditioning. Ook dashboard met spraakbediening, DAB ontvangst, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer zijn aan boord.
De intelligente veiligheidssystemen in deze auto waken continu over uw veiligheid. Voorzien van het Lane-keeping systeem. Ofwel: blijf automatisch in je baan. In deze Citroën vinden we verder een hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Vanzelfsprekend leveren wij deze auto met BOVAG Garantie. Even bellen voor een afspraak en deze Citroën staat voor u klaar!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Stuur verstelbaar
Overige
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- Extra getint glas achter
- zwarte (glans) exterieur delen
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2023 - mei 2024
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 604 kg
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- BOVAG Garantie 12 maanden (zonder meerprijs): https://www.bovag.nl/BovagWebsite/media/BovagMediaFiles/Downloads/Garantie%20en%20voorwaarden/Algemene-Garantievoorwaarden-Auto-1-2-2018.pdf
- BOVAG Afleverbeurt (zonder meerprijs): De deelnemer garandeert dat het betreffende geadverteerde voertuig wordt afgeleverd met een correct uitgevoerde BOVAG afleverbeurt. Deze afleverbeurt garandeert, op het moment dat het deelnemerscontract wordt ondertekend, de navolgende punten: • Distributieriem minimaal 10.000 km onderhoudsvrij • Zomer / all season banden minimaal 2,5 mm profiel (indien afgeleverd op winterbanden dan minimaal 5,5 mm profiel) • Minimaal 6 maanden apk • Minimaal 6 maanden of 6.000 km onderhoudsbeurt vrij (wat het eerst komt is bepalend).
- BOVAG 40-puntencheck (zonder meerprijs): https://mijn.bovag.nl/downloads/ondernemerschap/viabovag-nl/checklist40puntencheck.pdf
Productveiligheid
Fabrikant: Vakgarage Wessels Keizersweg 38 8091JJ WEZEP, NL 0383761440 http://www.vakgaragewessels.nl verkoop@vakgaragewessels.nl
Bedrijfsinformatie
Vakgarage Wessels op de Keizersweg 38a in Wezep is een BOVAG gecertificeerd autobedrijf dat het juiste adres is voor een goed onderhouden occasion. U vindt bij ons een uiteenlopende collectie van betrouwbare auto's die door Vakgarage Wessels zijn geselecteerd.
Ons bedrijf heeft wat betreft aflevering, garantie en natuurlijk onderhoud een naam hoog te houden. Hier werken wij hard aan, daarom blijft onze klantenkring nog steeds groeien.
Bij ons kunt u terecht voor onderhoud en reparatie van alle merken personenauto's.

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 82 kW (112 pk) |
| Max. koppel | 205 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.160 x 1.770 x 1.650 mm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| gewicht | 1.191 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.795 kg |
| Trekgewicht geremd | 840 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Inhoud bagageruimte | 410 - 1.289 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,5 s |
| Actieradius | 775 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 132 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Vakgarage Wessels
Keizersweg 388091 JJ Wezep






























