
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Citroën C3 Aircross
1.2 Hybrid 145pk Max
€ 32.94020260 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 januari 2026 |
| APK | 28 januari 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 34.504 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
- 17" lichtmetalen velgen 'Aragonite'
- Ambiance Metropolitan Grey (BXFV)
- Navigatiesysteem full map
- afwijkende dakkleur
- Audio-installatie
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- binnenspiegel automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- comfortstoel(en)
- draadloze telefoonlader
- Extra getint glas
- geluidsisolerend glas
- glans exterieur delen
- Mono Tone dak (JD02)
- multimedia scherm middel
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur kunstleder
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 544 kg
Wielbasis: 267 cm
Interieurkleur: Ambiance metropolitan grey
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Beschikbare afleverpakketten:
- Tenaamstelling en leges (inbegrepen):
• Geldige APK
• 12 maanden Van Mossel garantie (BOVAG)
• Tenaamstelling
• Landelijke dekking service
• Gratis Familiepas incl. App
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden) - Tenaamstelling en leges Bedrijfswagen (zonder meerprijs):
• Geldige APK
• 6 maanden Van Mossel garantie (BOVAG)
• Tenaamstelling
• Landelijke dekking service
• Gratis Familiepas incl. App
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): BOVAG garantie (6 maanden) - Van Mossel Servicepakket Plus (€ 995 meerprijs):
• Onderhoudsbeurt
• 12 maanden Van Mossel garantie (BOVAG)
• Minimaal 6 maanden APK
• Vloeistoffen bijgevuld
• Uitgebreide inspectie op 130 punten
• Reconditioneren in-en exterieur
• Landelijke dekking service
• Gratis Familiepas incl. App
• Pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): BOVAG garantie (12 maanden); Geldige APK, Modificatie
- Van Mossel Servicepakket Plus Bedrijfswagen (€ 1.203,95 meerprijs):
• Onderhoudsbeurt
• 12 maanden Van Mossel garantie (BOVAG)
• Minimaal 6 maanden APK
• Vloeistoffen bijgevuld
• Uitgebreide inspectie op 130 punten
• Reconditioneren in-en exterieur
• Landelijke dekking service
• Gratis Familiepas incl. App
• Pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): BOVAG garantie (12 maanden)
EU verantwoordelijke: Stellantis Citroen Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.citroen.nl info@citroen.nl
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 107 kW (146 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.400 x 1.800 x 1.660 mm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| gewicht | 1.286 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.830 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Inhoud bagageruimte | 460 - 1.600 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 s |
| Actieradius | 830 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| CO2-uitstoot | 120 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Van Mossel Citroën Amsterdam
Pieter Braaijweg 21114 AJ Amsterdam-Duivendrecht











