



Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 31 maart 2022 |
| APK | 31 maart 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 31.078 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Hij oogt stoer en onverzettelijk, en hij rijdt dynamisch en comfortabel. Het is een krachtige driecilinder benzinemotor die deze SUV aandrijft. In deze Citroën profiteert u onder andere ook van: 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Bedient u de auto liever met uw stem? Dan is het goed om te weten dat spraakbediening aanwezig is. Uw smartphone wordt een dashboard, met alle functies in beeld. Dankzij Connected Services en de speciale app. Het full map navigatiesysteem zorgt ervoor dat u snel en ontspannen op uw bestemming aankomt. De sensoren van de achteropkomend verkeer waarschuwing houden zicht op de dode hoeken achter u. Te weinig afstand tot de achterligger? Het systeem geeft direct een signaal. In een auto als deze kunt u niet zonder automatische airconditioning, zodat de temperatuur altijd goed is. Deze Citroën is voorzien van DAB ontvangst, parkeersensoren achter, regensensor, cruise control, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Geavanceerde veiligheidssystemen kijken tijdens elke rit met u mee en schatten continu de risico's in. Verkeersborddetectie herkent tijdelijke en permanente verkeersborden langs en boven de weg. Ongemerkt buiten de rijstrook raken? Nee hoor, het Lane-keeping systeem waarschuwt en corrigeert. Forward collision warning waarschuwt voor een kop-staart botsing. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Citroën bovendien hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Overtuigd? Bel dan voor een afspraak!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- Bluetooth
- Extra getint glas achter
Meer informatie
Modelreeks: jun. 2018 - apr. 2021
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 641 kg
Wielbasis: 260 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Garantielabel: SPOTiCAR Premium (24 maanden)
Fabrikant: Automobielbedrijf Vos-Zanddonk B.V. Zanddonkweg 2 5144NX WAALWIJK, NL 0416333321 http://www.vosgewoongoed.nl verkoop@vos-zanddonk.nl
Bedrijfsinformatie
Welkom bij Vos Citroën "60 jaar Citroën Ervaring!" Wij bieden een totaalpakket op het gebied van autorijden in één van het meest vooruitstrevende automerk in de geschiedenis. Dit totaalpakket omvat o.a.: verkoop van nieuwe en gebruikte auto's, reparaties en onderhoud, schadeherstel, leasing, financiering en verzekering en accessoires. Dit alles geschiedt in een zeer sfeervolle en hartelijke ambiance met vakkundige medewerkers.
De verkoopprijs betreft een scherpe meeneemprijs. Uitbreiding met onze servicepakketten mogelijk. Vraag naar de mogelijkheden.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 82 kW (112 pk) |
| Max. koppel | 205 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.160 x 1.770 x 1.650 mm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| gewicht | 1.154 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.795 kg |
| Trekgewicht geremd | 840 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Inhoud bagageruimte | 410 - 1.289 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,5 s |
| Actieradius | 750 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| CO2-uitstoot | 137 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Citroën Vos Zanddonk B.V.
Zanddonkweg 25144 NX Waalwijk




