

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 15 maart 2022 |
| APK | 15 maart 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 30.978 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Bent u op zoek naar een ruime en comfortabele SUV die voorzien is van de nieuwste technologische snufjes? Maak kennis met de Citroen C3 Aircross 110PK S&S Shine uit 2022, beschikbaar bij Auto Klaver. Deze grijze parel op vier wielen is niet alleen een lust voor het oog, maar biedt ook een indrukwekkende lijst aan opties en specificaties die het rijden veiliger en aangenamer maken.
Eén van de belangrijkste aspecten van deze Citroen C3 Aircross is het Elektronisch Stabiliteits Programma, dat ervoor zorgt dat u altijd stabiel en gecontroleerd de weg op gaat, ongeacht de omstandigheden. Daarnaast beschikt deze SUV over zij airbags voor extra bescherming voor de inzittenden aan de voorzijde. Veiligheid staat voorop bij deze auto.
Het gemak en comfort van de bestuurder en passagiers worden gegarandeerd door de aanwezigheid van airco automatisch. Of het nu een warme zomerdag is of juist een koude winterochtend, met de automatische airconditioning blijft het binnen altijd aangenaam op temperatuur. Het Anti Blokkeer Systeem zorgt ervoor dat u in noodsituaties veilig kunt remmen zonder de controle over het voertuig te verliezen.
Wilt u gemakkelijk inparkeren in krappe parkeerplekken of drukke binnensteden? Deze Citroen C3 Aircross is voorzien van parkeer assistent waarmee u moeiteloos en nauwkeurig kunt parkeren. Geen stress meer bij het zoeken naar een geschikte parkeerplek, want met de parkeer assistent gaat het parkeren als vanzelf.
Met een vermogen van 110 PK en een 1199 CC motor, is deze SUV krachtig genoeg om vlot mee te komen in het verkeer. De kilometerstand van 43057 laat zien dat deze auto nog in topconditie is en klaar is voor vele kilometers rijplezier. Met vijf deuren is er voldoende ruimte en gemak bij het in- en uitstappen van de auto.
Bent u op zoek naar een betrouwbare en comfortabele SUV met alle benodigde opties om veilig en plezierig te rijden? Maak dan een afspraak om deze Citroen C3 Aircross 110PK S&S Shine te bezichtigen bij Auto Klaver. Wacht niet te lang, want deze auto zal niet lang op onze showroomvloer staan.
Op al onze occasions (met een verkoopprijs < €4500,-) zijn standaard de volgende zekerheden van toepassing:
- 12 maanden wettelijke garantie;
- Geldige APK;
- Tenaamstellingskosten;
- 14 dagen / 750 km omruilgarantie;
- Professioneel gereinigd.
Wij adviseren echter om voor het 'Afleverpakket Compleet' te kiezen. Voor slechts €895,- extra ontvangt u de volgende zekerheden:
- Onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema;
- Vervangen van slijtage gevoelige onderdelen indien dat nodig blijkt. (denk aan banden, remmen, ruitenwissers etc)
- Nieuwe APK keuring;
- Minimaal een halve tank brandstof;
- 12 maanden Europese pechhulp
Voor een goede auto bent u bij Klaver altijd aan het juiste adres, al sinds 1937. Wij zijn de beste in Citroën door onze jaren lange ervaring als dealer. Wij zijn aangesloten bij Stellantis als Eurorepar Car Service. Onder Stellantis vallen de merken Citroën, Peugeot, DS, Fiat, Opel en nog meer. Zakelijk en privé leasen kan bij ons eigen Klaver Lease. En in het geval van schade hebben wij ons eigen Autoschade Herstel Roos Alkmaar.
Kortom: Klaver: Compleet uitgerust.
Disclaimer: Wij besteden grote zorg aan het juist adverteren van de aangeboden auto’s.
Wij kunnen echter niet verantwoordelijk of aansprakelijk worden gehouden voor eventuele afwijkingen.
Aanvullende opties en accessoires
Entertainment & Media
- Bluetooth
- Navigatiesysteem full map
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Interieur & Comfort
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Extra getint glas achter
- kunstlederen/stof bekleding
Veiligheid & Techniek
- Autonomous Emergency Braking
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Meer informatie
Modelreeks: feb. 2020 - apr. 2021
Wielbasis: 260 cm
Interieurkleur: Zwart/grijs/beige
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Referentienummer: 6472

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 81 kW (110 pk) |
| Max. koppel | 205 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.154 x 1.740 x 1.637 mm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| gewicht | 1.154 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.795 kg |
| Trekgewicht geremd | 840 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Inhoud bagageruimte | 410 - 1.289 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,5 s |
| Actieradius | 750 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| CO2-uitstoot | 135 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Auto Klaver 5 B.V.
Berenkoog 21822 BJ Alkmaar













































