
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Citroën C3 Aircross
1.2 Hybrid 145pk Max | Nieuwe auto | Automaat | Lichtmetalen velgen | Achteruitrijcamera | Climate control | Dodehoekdetectie | Cruise control

Citroën C3 Aircross
1.2 Hybrid 145pk Max | Nieuwe auto | Automaat | Lichtmetalen velgen | Achteruitrijcamera | Climate control | Dodehoekdetectie | Cruise control
€ 35.40020261 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 20 februari 2026 |
| APK | 20 februari 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 34.200 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Bij het ontwerpen van de Citroen C3 Aircross stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. Het gaat hier om een nieuwe auto, hij is nu direct leverbaar. Deze Citroen C3 Aircross heeft een hybride motor, dus een combi van brandstof en elektrisch. Een slim en milieuvriendelijk systeem dat ook nog eens lekker kostenbesparend is. Een gezonde dosis zen-gevoel is bijgeleverd in de vorm van comfortstoelen. Natuurlijk behoren 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, geluidsisolerende ramen, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Achteruitrijden en inparkeren worden een eitje dankzij de achteruitrijcamera. Oliepeil, bandenspanning, sloten en andere functies zijn via een speciale app overal te checken dankzij Connected Services. Van A naar B zonder omwegen: altijd uw eigen full map navigatiesysteem aan boord! Met de electronic climate control selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. Smartphone in het rood? Geen punt, de draadloze telefoonlader zorgt voor een volle accu. Deze Citroen is voorzien van DAB ontvangst, regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur.
Het rijden met deze Citroen wordt nog meer ontspannen dankzij de innovatieve technieken die onderweg over uw veiligheid waken. Rijden met het overzicht van een straaljagerpiloot? De praktische en veilige head-up display projecteert dashboardinfo binnen uw gezichtsveld, zodat u uw blik nooit hoeft te verplaatsen. Oog op de weg! In het instrumentarium kunt u bovendien de verkeersborden zien die u onderweg tegenkomt. Zo helpt deze Citroen u om veiliger te rijden. Een camera houdt de juiste koers binnen de rijstrook in de gaten en het Lane-keeping systeem corrigeert bij afwijkingen. U bent mede dankzij dodehoekdetectie, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Vanzelfsprekend leveren wij deze nieuwe auto met volledige fabrieksgarantie. We maken graag een afspraak met u om deze C3 Aircross bij ons te komen bekijken.
Autobedrijf Haaima is al decennia lang het vertrouwde adres in Friesland en de Noordoostpolder als het gaat om mobiliteit in de breedste zin van het woord!
Aanvullende opties en accessoires
- comfortstoel(en)
- draadloze telefoonlader
- kleur wit
- Navigatiesysteem full map
- afwijkende dakkleur
- Audio-installatie
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- binnenspiegel automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- dak in carrosseriekleur
- Extra getint glas
- geluidsisolerend glas
- glans exterieur delen
- multimedia scherm middel
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur kunstleder
Meer informatie
Nieuw: Ja
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 544 kg
Wielbasis: 267 cm
Interieurkleur: Ambiance Metropolitan Grey
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Leaseprijs: private lease € 644 p/m (60 maanden, 10.000 km); full operational lease € 604 p/m (60 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Beschikbare afleverpakketten:
- Nieuw (inbegrepen): - Fabrieksgarantie
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK - Zekerheidspack (€ 1.095 meerprijs):
- 12 maanden BOVAG garantie
- nieuwe APK bij aflevering
- onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- gepoetst en voorzien van nieuwe matten
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Nieuw"): BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
EU verantwoordelijke: Stellantis Citroen Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.citroen.nl info@citroen.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 107 kW (146 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.400 x 1.800 x 1.660 mm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| gewicht | 1.286 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.830 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Inhoud bagageruimte | 460 - 1.600 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 s |
| Actieradius | 830 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| CO2-uitstoot | 120 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Haaima Hylkema Sneek
Kolenbranderstraat 98601 VC Sneek






































