
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Citroën C3 Aircross
Hybrid 136pk e-DCS Max + winterpakket
€ 28.995202515.898 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 juni 2025 |
| APK | 30 juni 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 32.949 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Een echt goede auto biedt meer dan alleen maar hoge prestaties en een comfortabele rit. Zo'n auto verrijkt uw leven door een optimale combinatie van doordachte vormgeving en hoogstaande techniek. Deze CITROEN C3 Aircross is daar een goed voorbeeld van. De aandrijving van deze CITROEN wordt verzorgd door een driecilinder motor en een automatische transmissie. De verwarmbare voorstoelen zijn een weldaad voor rug en schouders. Bij de rijke uitrusting horen ook led-koplampen, geluidsisolerende ramen en elektrische handrem.
Strak inparkeren wordt een fluitje van een cent door de achteruitrijcamera. Met de climate control selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. Deze CITROEN C3 Aircross is voorzien van een regensensor, zodat de ruitenwissers altijd de juiste snelheid hebben. De cruise control zorgt voor een prettige, gelijkmatige koers en minder brandstofgebruik. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van automatisch dimmende binnenspiegel, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en in hoogte verstelbaar stuur.
Deze CITROEN is voorzien van verschillende intelligente veiligheidsvoorzieningen. Ze kijken tijdens het rijden als het ware met u mee, ze signaleren potentieel gevaarlijke situaties en in een aantal gevallen kunnen ze ook ingrijpen. De camera van de verkeersborddetectie herkent verschillende soorten verkeersborden en toont deze op het dashboard. Lane assist is een andere naam voor rijstrookassistent. Dit veiligheidssysteem waarschuwt als u onbedoeld buiten uw rijstrook terechtkomt. In deze CITROEN vinden we verder een driver alert systeem, dodehoekdetectie, hill start assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Meer weten over deze auto? U bent van harte welkom om hem te komen bekijken.
Aanvullende opties en accessoires
Algemene Opties en Accessoires
- Middenarmsteun
Audio, tv en 12v access
- 1x USB-C aansluiting vóór & 2x USB-C aansluiting achter
- 12v aansluiting in middenconsole
- Draaloze telefoonlader
- Smartphone Station
Comfort aandrijving
- Cruise Control met snelheidsbegrenzer
Communicatie / navigatie
- 10,25" kleuren touchscreen, incl. Digitale Radio DAB+, Draadloos Apple Carplay™ en Android Auto
- Bandenreparatiekit
- Citroën Connect ONE
- Connect PLUS (12 maanden gratis)
Gordels en airbags
- 6 Airbags (bestuurder + passagier / zij-airbags voor / gordijnairbags vóór en achter)
Instrumenten
- Citroën Head-up Display
- Digitaal instructieboekje
- Remote Control
Lading interieur
- Handgrepen in Glossy Black
- Opbergruimte in middenconsole met 2 bekerhouders
- Opbergruimte in vóór- en achterdeuren t.b.v. fles van 1 liter
Ophanging
- Citroën Advanced Comfort® vering met Progressive Hydraulic Cushions
Remmen
- Active Safety Brake (video) met Forward Collision Warning
- Elektrische handrem
Ruiten en glas
- Extra getinte achterste zijruiten en achterruit
- Geluidswerende voorruit
Specifiek
- Android auto / Apple car play
Stuurinrichting
- In hoogte en diepte verstelbaar stuurwiel
Trim exterieur
- B/C stijl in Glossy Black
- Buitenspiegels in Glossy Black
- Color Clips
- Dakrails in Glossy Black
- Skidplates vóór & achter
- Two Tone dak Perla Nera Black
- Vernislak
- Wielomlijsting uitgevoerd in matzwart
Trim interieur
- 'Happy tags'
- Bekleding 'Black Hello Knit' stof en lichtgrijze stof met ledereffect
- Citroën C-ZEN lounge interieur
- Silverkleurige afwerking op dashboard en voordeuren
- Stuurwiel bekleed met kunstleder en chromen afwerking
- Terre de Toscane afwerking op dashboard en voordeuren
- Verstelbare laadvloer (extra opbergruimte)
- Vloermatten vóór & achter
Veiligheid aandrijving
- Active lane departure warning system
- Dodehoekdetectie (SAM)
- Hill Start Assist
Velgen en banden
- 17" lichtmetalen velgen 'Aragonite'
Verlichting exterieur
- Achterlampen met 3D LED-verlichting
- Automatische lichtsensor met 'follow me home' verlichting
- Koplampen met LED verlichting
Verlichting interieur
- Ambient sfeer verlichting
- Plaffonière vóór LED lamp met 2x leeslampjes
Zetels
- Advanced Comfort Seats
- Hoge middenconsole met armsteun en opbergruimte
- In delen neerklapbare achterbankleuning (60/40)
- Installatievoorziening kinderzitjes (isofix) op achterbank
Zichtbaarheid
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Elektrisch inklapbare & verwarmde buitenspiegels
- Parkeersensoren vóór & achter
Meer informatie
Constructiejaar: 2025-01
Laadvermogen: 507 kg
Wielbasis: 267 cm
Interieurkleur: Donker grijs
Emissieklasse: Euro 6
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Bedrijfsinformatie
Onze auto's worden afgeleverd met :
- Bovag garantie
- onderhoudsbeurt
- nieuwe apk
- 1 jaar mobiliteitsservice
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.400 x 1.800 x 1.660 mm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| gewicht | 1.323 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.830 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 710 kg |
| Inhoud bagageruimte | 460 - 1.600 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 197 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 s |
| Actieradius | 830 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| CO2-uitstoot | 120 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Lavrijsen Hapert V.O.F.
Industrieweg 95527 AJ Hapert
























