

Citroën C2
1.4i VTR
€ 9952006181.239 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 17 februari 2006 |
| APK | 7 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 15.955 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Dit is niet zomaar een Citroen C2. De hoge prestaties van de motor, het strak afgestelde onderstel en de uitgekiende verhoudingen van de transmissie staan garant voor bergen rijplezier. De aandrijving van deze Citroen wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. U blijft ook in de scherpe bochten goed ondersteund door de fraaie sportstoelen. De bagageruimte is toegankelijk via een comfortverhogende elektrische achterklep.
Cruise control is aanwezig; prettig voor de lange einden. De uitrusting van deze Citroen is met centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur behoorlijk compleet.
U bent nieuwsgierig? Bel of mail ons dan direct om een proefrit met deze Citroen te reserveren.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/55 R15
Laadvermogen: 397 kg
Wielbasis: 232 cm
Emissieklasse: Euro 4
Welkom bij autohandelhoning bv, met een ruime voorraad van +/- 250 auto's zijn wij één van de grotere aanbieders van Nederland! Door onze kennis en ervaring leveren wij als één van de goedkopere in Nederland! Wij helpen u graag bij het vinden van de perfecte auto, uiteraard met de service die u van ons gewend bent.
Al onze auto's worden aangeboden tegen scherpe prijzen zonder bijkomende kosten. De prijs die je ziet is ook de prijs wat je betaald bij aanschaf!
All our care are offered at competitive prices without additional costs. The price you see is also the price you pay when purchasing!
Inruil en financiering is mogelijk!
ALLE AUTOS WORDEN RIJ KLAAR GELEVERD INCL APK GEEN EXTRA KOSTEN!
ALLE PRIJZEN ZIJN ALL IN PRIJZEN!
Voertuigen tenaamstellen is bij ons op locatie mogelijk!
Wij verzorgen zelf export papieren met kenteken en verzekering.
We can handle export documents and insurance.
Wir machen uns zu exportieren Papiere mit Anmeldung und Versicherung.
Bekijk onze website voor meer foto’s en al onze diensten.
Bij alle aangeboden voertuigen schrijf- en tekst fouten voorbehouden.
GEEN AFLEVERINGSKOSTEN
INRUIL MOGELIJK
BEL 0642724196 of 0611847434
Export trailer €50,-
Export Drive €150,-
Autohandel honing is aangesloten bij de VWE, RDW en de Nationale Autopas (NAP)
Kom Vrijblijvend een Kijkje Nemen.
+/- 250 Auto's Op Voorraad.
koffie staat altijd klaar.
ALLE AUTO’S STAAN VERSPREID OVER 4 LOCATIES BEL ALTIJD VOOR DAT U VERTREKT
BEL VOORDAT U VERTREKT
0642724196 / 0611847434
OPENIGSTIJDEN:
Wij zijn 24/7 open en bereikbaar
Autohandel Honing.
Adres: Uraniumweg 19
3812RJ AMERSFOORT
Tel: 0642724196 / 0611847434
E-mail: info@autohandelhoning.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.360 cc |
| Max. vermogen | 54 kW (74 pk) |
| Max. koppel | 118 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.660 x 1.660 x 1.460 mm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| gewicht | 965 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.362 kg |
| Trekgewicht geremd | 530 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 193 - 879 l |
| Inhoud brandstoftank | 41 l |
| Topsnelheid | 169 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,2 s |
| Actieradius | 683 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,9 l/100km (1 op 12,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| CO2-uitstoot | 143 g/km |
| Energielabel | C |





