
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Citroën Berlingo
GB Club 1.5 BlueHDi 100pk | TREKHAAK | 3-ZITS | LAGE KM-STAND! | DAKRAILS | APPLE CARPLAY / ANDROID AUTO | SCHUIFDEUR |

Citroën Berlingo
GB Club 1.5 BlueHDi 100pk | TREKHAAK | 3-ZITS | LAGE KM-STAND! | DAKRAILS | APPLE CARPLAY / ANDROID AUTO | SCHUIFDEUR |
€ 15.945202040.523 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Divers |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 11 augustus 2020 |
| APK | 11 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 36.211 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 121 - € 121 |
Omschrijving
U rijdt gemakkelijk, comfortabel en zonder zorgen met deze Citroen Berlingo. Het is een auto van het bouwjaar 2020, hij heeft de uniek lage kilometerstand van 40.523 kilometer op de teller staan. De aandrijving van deze Citroen wordt verzorgd door een krachtige én zuinige 100pk viercilinder turbodieselmotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Zelfs bij weinig parkeerruimte krijgen passagiers via de schuifdeur voldoende mogelijkheid om in en uit te stappen. Tot de voorzieningen van deze auto behoren lichtmetalen velgen, een trekhaak, dakrails, adaptieve mistlampen, side-steps en een verstelbare lendensteun. Navigeren doet u eenvoudig door uw smartphone te verbinden met het grote touchscreen op het dasboard (via Apple Carplay/Android Auto). Zodoende heeft u ook altijd de meest recente navigatiekaarten bij de hand!
Zelfs een kleine aanrijding kan flinke kosten veroorzaken. Gelukkig laat de achteruitrijcamera precies zien wat er zich achter de auto bevindt en geeft een waarschuwingssignaal. Ook parkeersensoren zijn op de auto aanwezig. Qi is de standaard om uw telefoonaccu zonder snoer weer op 100% te krijgen, met de draadloze oplaadmogelijkheid voor telefoons. Kleine ritjes, grote reizen - altijd een relaxte aankomst dankzij de cruise control. Natuurlijk heeft deze auto ook airconditioning. Ook is de Citroen uitgerust met: centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en een verstelbaar stuur.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Een noodsituatie? Dan is remmen cruciaal. Daarom heeft deze Citroen Berlingo Brake Assist als remondersteuning. In deze Citroen vinden we verder een hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Indien u interesse heeft in deze auto, zetten we hem graag klaar voor een proefrit. We horen graag van u, mailt of belt u ons meteen?
Bedrijfsinformatie
Mulder Van Mill is officieel dealer van de merken Citroën, Fiat, Abarth, Jeep, Opel, Peugeot en Leapmotor.
Standaard leveren wij onze kwaliteitsoccasions inclusief het ‘Mulder Van Mill Occasion Basis Afleverpakket’, waarin alle onvermijdelijke kosten zijn inbegrepen, zoals kenteken tenaamstelling en, indien van toepassing, een RDW-vrijwaring voor uw inruilauto. Om uw 'nieuwe' auto in de best mogelijke staat af te leveren, adviseren wij u te kiezen voor een upgrade. Voor slechts € 1.099,- bieden wij het ‘Mulder Van Mill Occasion Comfort Afleverpakket’ aan, waarbij alles tot in de puntjes wordt verzorgd en u kunt rekenen op uitgebreide garantiezekerheden. Voor een meer complete ervaring kunt u, tegen een meerprijs van € 300,-, ook het ‘Mulder Van Mill Occasion Excellent Afleverpakket’ kiezen.
Uw auto financieren? Met onze EXTRA LAGE RENTE DEALS hebben wij altijd een passend financieringsvoorstel. Profiteer bij de aankoop van uw nieuwe auto van rentetarieven vanaf 5,9%. Vraag onze verkoopadviseurs naar de mogelijkheden.
Geïnteresseerd in deze auto? Kom langs bij onze vestiging, bel ons, of vraag online meer informatie aan. Bent u op zoek naar een andere auto? Wij hebben circa 300 kwaliteitsoccasions op voorraad van diverse merken en heten u van harte welkom voor een uitgebreide bezichtiging of proefrit.
Hoewel wij onze advertenties met de grootste zorg samenstellen, kunnen er geen rechten worden ontleend aan onjuiste vermeldingen van uitrustingsniveaus, opties of accessoires. Wij adviseren u dan ook om, voor uw aankoop, alle details die van invloed kunnen zijn op uw beslissing te verifiëren.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- (AQ03)
Infotainment
- Draadloze telefoonlader (E301)
Interieur & Comfort
- Cruise Control met snelheidsbegrenzer (ZV77)
- Regelbare handmatige airconditioning (RE01)
- lendesteunen (verstelbaar)
- Passagiersbank met schrijftafel (ME08)
- passagiersstoel
- Tussenschot volledig
Overig
- Achteruitrijcamera met parkeersensoren voor en achter (UB07)
- Instructieboekjes aanwezig
- Navigatie (d.m.v. Apple CarPlay / Android Auto)
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Rookvrij
- Sidebars
- Side steps
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: 2018 - 2024
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 15
Maten en gewichten
Laadvermogen: 705 kg
Lengte/hoogte: L1H1
Wielbasis: 279 cm
Interieur
Interieurkleur: Bekleding Mica grijs/zwart
Milieu en verbruik
Brandstofverbruik in de stad (WLTP): 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik op de snelweg (WLTP): 4 l/100km (1 op 25,0)
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Aantal eigenaren: 2
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Mulder Van Mill Occasion Basis Afleverpakket (inbegrepen):
• Reinigen
• Gegarandeerde kilometerstand
• Tenaamstelling
• Geldige APK
• Vloeistoffen controle
• Minimaal 10 liter brandstof (Mulder Basis)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt - Mulder Van Mill Occasion Comfort Afleverpakket (€ 1.099 meerprijs):
• Reinigen inclusief grondige poetsbeurt
• Minimaal 12 maanden APK
• Onderhoudsbeurt conform fabrieksvoorschriften
• Uitgebreide kwaliteitscontrole inclusief vervangen van versleten onderdelen
• Volle tank brandstof (Mulder Comfort en Mulder Excellent)
• Distributieriem vervangen indien nodig binnen 1 jaar of 15.000 km
• Mulder Aflevertas (gevarendriehoek, lifehammer, veiligheidshesje)
• BOVAG of merkgarantie (afhankelijk van de betreffende occasion*)
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Mulder Van Mill Occasion Basis Afleverpakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt - Mulder Van Mill Occasion Excellent Afleverpakket (€ 1.399 meerprijs):
• Inclusief Mulder Comfort Afleverpakket met aanvullende zaken zoals
• Fles motorolie
• Lakstift
• Afvullen van het aircosysteem
• Waxoyl / Waxguard behandeling
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Mulder Van Mill Occasion Basis Afleverpakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Nederland B.V. Lemelerbergweg 12 1101AJ Amsterdam, NL 0882112700 www.stellantis.com customercare.nl@stellantis.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: All-seasonbanden
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Divers |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.400 x 1.850 x 1.796 mm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| gewicht | 1.295 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.000 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.350 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Inhoud bagageruimte | 3.300 l |
| Topsnelheid | 164 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,7 s |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,0 l/100km (1 op 25,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| CO2-uitstoot | 148 g/km |
Opties
Mulder Van Mill Rotterdam
Driemanssteegweg 7003084 CB Rotterdam


























































