
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Citroën Berlingo
1.5 BlueHDI Club | CarPlay | Cruise Control | Climate Control | Multimedia | Parkeersensoren | Excl. BTW

Citroën Berlingo
1.5 BlueHDI Club | CarPlay | Cruise Control | Climate Control | Multimedia | Parkeersensoren | Excl. BTW
€ 5.9002022233.092 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 17 februari 2022 |
| APK | 17 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 31.235 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 121 - € 121 |
Omschrijving
Citroen Berlingo 1.5 BlueHDI Club | CarPlay | Cruise Control | Climate Control | Multimedia | Parkeersensoren | Excl. BTW
Praktisch uitgevoerde Citroën Berlingo afkomstig uit 2022, voorzien van de zuinige en krachtige 1.5 BlueHDI dieselmotor. De auto rijdt en schakelt goed en is uitgerust met onder andere Apple CarPlay, cruise control, climate control, parkeersensoren en een uitgebreid multimediasysteem. Ideale bedrijfswagen voor dagelijks gebruik, zowel voor lange ritten als stadsverkeer.
Let op: momenteel brandt het motormanagementlampje. Bij uitlezen geeft de auto een storing aan gerelateerd aan het laadsysteem/emissiesysteem, mogelijk een lambdasonde of gerelateerde sensor. De auto rijdt verder normaal.
Dankzij de efficiënte dieselmotor biedt de Berlingo een prettig rijcomfort met een laag brandstofverbruik. Daarnaast staat dit model bekend om zijn ruime laadruimte, praktische schuifdeur en comfortabele instap.
Belangrijkste opties:
- Apple CarPlay
- Cruise control
- Climate control
- Multimedia scherm
- Parkeersensoren achter
- Elektrische ramen
- Centrale deurvergrendeling
- Bluetooth telefonie
- USB aansluiting
- Schuifdeur
- Handgeschakeld
Excl. BTW / BTW verrekenbaar voor ondernemers
Voor meer informatie of een bezichtiging kunt u gerust contact opnemen.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Telefoonintegratie premium
Exterieur
- Kleur wit
Overig
- Tussenschot volledig
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 500 kg
Wielbasis: 279 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2
Bedrijfsinformatie
Wij zijn uitsluitend OP AFSPRAAK GEOPEND.
Aan de inhoud en beschrijving van deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Hoewel we ons best doen om de informatie zo nauwkeurig mogelijk te presenteren, kunnen er geen garanties worden gegeven met betrekking tot de juistheid, volledigheid of actualiteit van de gegevens.
Voor deze auto worden geen afleverkosten in rekening gebracht, wat betekent dat u geen extra kosten hoeft te betalen bij aankoop. Bovendien is de auto per direct beschikbaar, zodat u snel kunt rijden zonder wachttijd!
De geadverteerde prijs betreft een meeneemprijs zonder garantie. Tegen meerprijs is garantie uiteraard mogelijk. Hiervoor werken wij samen met Autotrust, waarbij garantiepakketten beschikbaar zijn voor 6, 12 of 24 maanden. Informeer gerust naar de mogelijkheden en bijbehorende tarieven.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 75 kW (102 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.403 x 1.848 x 1.796 mm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| gewicht | 1.337 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.837 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 710 kg |
| Topsnelheid | 164 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,7 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| CO2-uitstoot | 122 g/km |
Opties
EV Car Company
Herenweg 112465 AA Rijnsaterwoude



























