

Chevrolet Silverado
CHEVROLET 4x4 dubbel cabine LPG G3 YOUNGTIMER 26 jaar
€ 6.5002000292.753 km
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Zitten als een vorst
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
| Brandstof | Lpg |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 16 februari 2000 |
| APK | 6 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 239 - € 239 |
Carrosserievorm: Terreinwagen (grijs kenteken)
Laadvermogen: 348 kg
Interieurkleur: Donkergrijs
Emissieklasse: Euro 2
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Eventueel Zondags open op Afspraak Mob.06-53266648
| Brandstof | Lpg |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 5.300 cc |
| Max. vermogen | 198 kW (270 pk) |
| gewicht | 2.555 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.903 kg |

