Chevrolet Corvair

Monza / Coupé / Super patina / Powerglide Automatic / 1963 / California / Documentation

PoweredBy
Chevrolet Corvair
Monza / Coupé / Super patina / Powerglide Automatic / 1963 / California / Documentation
€ 11.750196340.985 km
  • Lederen bekleding

    Zitten als een vorst

  • Automatisch

  • Benzine

Kenmerken

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieCoupe (2 deuren)
KleurBlauw
Datum eerste toelating 1 juli 1963
BTW aftrekbaar nee

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan Auto Mooij Classics

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je bod op Chevrolet Corvair is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Chevrolet Corvair

Omschrijving

Hele unieke Chevrolet Corvair Monza Coupé uit 1963.

Auto rijdt prima, motor loopt super en bak schakelt zoals het hoort.

Zeer originele auto, uit California dus eigenlijk helemaal roestvrij.
Terwijl je van buiten wel de supergave patina hebt die alleen moeder natuur kan maken met de Californische zon!

Heel veel documentatie aanwezig zoals de originele boekjes/brochures, facturen, verzekeringsbewijzen en zelfs authentieke foto's van de auto van de begintijd.
Tevens nog wat reserveonderdelen zoals een extra set wieldoppen.

De Corvair is, zeker voor Amerikaanse begrippen een vreemde eend in de bijt.
Een luchtgekoelde 6 cilinder achter, net als een Porsche 911 (maar dan voor een fractie van de prijs:)
En qua formaat nog geschikt voor gebruik in Europa, in tegenstelling tot veel Amerikaanse slagschepen die je nergens kwijt kunt.

Aanvullende opties en accessoires

  • WIJ REAGEREN NIET VIA MARKTPLAATS, GELIEVE TE MAILEN OF BELLEN

Meer informatie

Modelreeks: 1962 - 1964
Tellerstand: 25.467 mijlen
Interieurkleur: Licht blauw
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Fabrikant: Auto Mooij Classics Lange Vonder 16 5741TT BEEK EN DONK, NL 0492-778267 http://www.automooij.nl classics@automooij.nl

Bedrijfsinformatie

Deze auto komt rechtstreeks uit Amerika en is momenteel niet voorzien van een Nederlands kenteken (tenzij anders aangegeven). De auto wordt geleverd met het origineel Amerikaanse kentekenbewijs/eigendomspapieren, zogenaamde 'US Title', waarmee de auto geregistreerd kan worden.
Alle invoerbelastingen en heffingen zijn al voldaan voor de EU (taxes paid). In sommige gevallen kunnen wij het kentekentraject verzorgen tegen meerprijs inclusief APK-keuring. Wij zijn uitgerust met een moderne werkplaats met alle voorzieningen.

Met onze luxe Mercedes Sprinter combinatie kunnen wij ook het transport verzorgen: wij leveren de auto tot op de oprit en kunnen eventueel uw (defecte) inruilauto meteen meenemen. Vraag naar de mogelijkheden.

Is de interesse gewekt? Dit exemplaar is te bezichtigen in onze nieuwe 4500 m² showroom met dubbele verdieping tussen 75 andere klassiekers. Bij serieuze belangstelling graag vooraf bellen i.v.m. beschikbaarheid en om te reserveren. WhatsAppen kan ook met +31(0)492-778267 of mailen naar verkoop@automooij.nl. Voor een uitgebreide fotoreportage in hoge resolutie neemt u een kijkje op onze website www.automooij.nl. U bent van harte welkom voor een lekkere kop koffie en stellen u in de gelegenheid onze ruime collectie klassiekers te komen bewonderen!

Let op; wij reageren niet op Marktplaats berichten, bij interesse graag een mail sturen of bellen naar 0492-778267.

Disclaimer; ondanks dat onze advertenties met de grootste zorg worden samengesteld blijven deze onder voorbehoud van prijswijzigingen en typefouten.
Controleer daarom altijd goed of de specificaties die u belangrijk vindt daadwerkelijk overeen komen met de beschrijving.

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieCoupe (2 deuren)
KleurBlauw
Transmissie 2 versnellingen, Automatisch
Aantal cilinders 6
Cilinderinhoud 2.400 cc
Max. vermogen 71 kW (97 pk)
Max. koppel 120 Nm

Opties

Auto Mooij Classics

Lange Vonder 16
5741 TT Beek en Donk

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan Auto Mooij Classics

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Chevrolet Corvair is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Chevrolet Corvair

    Meer Chevrolet Corvair

    Naar model pagina