
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Chausson 648
Titanium VIP 140pk Aut. 4-pers. / Queens bed / Hefbed / Fietsenrek / BOVAG garantie
€ 59.9452021111.817 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Diesel
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Camper (4 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 17 mei 2021 |
| APK | 27 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 49.538 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 556 - € 586 |
Omschrijving
BTW aftrekbaar! Ingeruild van de eerste eigenaar, volledige historie bekend ! Zeer nette, compleet uitgevoerde Chausson 648 Titanium VIP 4-persoons. O.a. voorzien van een Queens bed, 2-persoons hefbed, Remis verduistering, 16 Inch zwart lichtmetaal, fietsenrek, kluisje, Omnistor luifel, ruime aparte douche, ruime cassette toilet etc. Wij hebben op moment meerdere Chausson campers te koop. Auto met de juiste uitstraling en opties ! Historie bekend. Uiteraard is inruil van uw huidige auto of camper geen probleem. Genoemde prijs is een speciale internet prijs incl BOVAG garantie. Prijs geheel rijklaar incl uitgebreide afleveringsbeurt, nieuwe APK ,gepoetst ,halve tank brandstof, nationale autopas certificaat en 12 maanden BOVAG pechhulp is 60.545,- Kijkt u op onze site voor een uitgebreide film en fotoreportage en een aanbod van + - nog 80 occasions. Garage Groenouwe is een modern familie bedrijf en bestaat sinds 1977. Volg ons ook op facebook en twitter: @GarageGroenouwe. Onze advertenties zijn met zorg opgesteld. Toch kan het onverhoopt voor komen dat een advertentie niet volledig is en of een fout bevat. Derhalve zijn alle advertenties onder voorbehoud van druk- type- en spelfouten. Als je wilt proefrijden, maken we graag vooraf een afspraak met je, zodat we de juiste auto netjes voor je kunnen klaarzetten. Sinds 1977 een modern merk onafhankelijk autobedrijf in Bathmen ( bij Deventer ) Verkoop van nieuwe en gebruikte auto's , verhuur van campers en trouwauto's. Wij werken met 12 vaste medewerkers, leveren aan particulieren en bedrijven, en hebben ons gespecialiseerd in de merken Volkswagen, Audi, ( VAG-groep ) Volvo, Bmw, Opel en Ford. Natuurlijk repareren en onderhouden wij in onze moderne werkplaats ook alle andere merken. Bij de aanschaf van een nieuwe of gebruikte auto kunt u rekenen op een scherpe inruilprijs en een eerlijk, deskundig advies. Wij zijn aangesloten bij de BOVAG en deelnemer aan de Nationale Auto Pas
Opties
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airconditioning, handbediend
- Radio/CD
- Elektrische ramen voor
- Cruise control
- ABS
- Bumpers in kleur van de carrosserie
- Park control achter
- APK bij aflevering
- Middenarmsteun voor
- Middenarmsteun
- Multifunctioneel stuur
- Alarminstallatie
- Lichtmetalen velgen 16 inch
Garantie: 6 maanden garantie
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Camper (4 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.300 cc |
| Max. vermogen | 103 kW (140 pk) |
| gewicht | 2.919 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,3 l/100km (1 op 12,0) |
| CO2-uitstoot | 218 g/km |
Opties
Garage Groenouwe
Gorsselseweg 417437 BE Bathmen
























