Mercedes-Benz Citan109 CDI MET AIRCO Mercedes-Benz Citan 109 CDI2013332.348 kmDieselHandgeschakeld90pk€ 3.933
Mercedes-Benz Sprinter314 2.2 CDI AUTOMAAT KOELWAGEN BAKWAGEN2018169.033 kmDieselAutomatisch143pk€ 31.158
Mercedes-Benz Sprinter2.2 CDI KOELWAGEN BAKWAGEN KOELAUTO EURO 6 Mercedes-Benz Sprinter 414 2.2 CDI KOELWAGEN BAKWAGEN KOELAUTO EURO 62017269.085 kmDieselHandgeschakeld143pk€ 22.869
Mercedes-Benz Vito109 CDI 320 Lang TREKHAAK MARGE voertuig, geen BTW MARGE voertuig, geen BTW2004313.982 kmDieselHandgeschakeld88pk€ 2.904
Mercedes-Benz VitoCDI LANG NAVI TREKHAAK Mercedes-Benz Vito CDI Lang NAVIGATIE TREKHAAK2018207.871 kmDieselAutomatisch136pk€ 17.969
Mercedes-Benz Vito116 CDI Lang AUTOMAAT Airco dubbele schuifdeur Mercedes-Benz Vito 116 CDI Lang airco dubbele schuifdeur2018246.765 kmDieselAutomatisch163pk€ 17.848
Mercedes-Benz Vito114 CDI AUTOMAAT IMPERIAAL TREKHAAK Mercedes-Benz Vito 114 CDI 114 CDI AUTOMAAT IMPERIAAL TREKHAAK2018221.959 kmDieselAutomatisch136pk€ 16.759
Renault MasterAUTOHOOGWERKER 12 METER NACELLE FRANCE ELEVATEUR201858.210 kmDieselHandgeschakeld131pk€ 35.998
Renault Master2.3 dCi VRIESWAGEN KOELWAGEN DAG NACHT Renault Master T35 2.3 dCi VRIESWAGEN KOELWAGEN DAG NACHT2018168.981 kmDieselHandgeschakeld131pk€ 23.898
Volkswagen Transporter2.0 TDI L1H1.airco.5 zitplaatsen.1 vw dealer onderh.navigatie.cruise control. trekhaak.201591.471 kmDieselHandgeschakeld84pk€ 15.670
Peugeot e-ExpertEV L2 75 kWh €19500 EX BTW, ondernemers kunnen de BTW terugvorderen 320 km range202335.493 kmElektrischAutomatisch136pk€ 23.595
Land Rover Defender2.4 Puma TD HT 110 S GRIJS KENTEKEN NL-auto #MARGE2009136.909 kmDieselHandgeschakeld122pk€ 34.950
Citroën JumpyM L2 2.0 BlueHDi Automaat-8 irmscher trim | 19" | Skirts etc20244.920 kmDieselAutomatisch145pk€ 48.340
Dodge RamLIMITED H.O 540 PK 706Nm | €84950,- excl | Massage + Full Option | De Meest Luxe en Volle Pick-Up in zijn Klasse | Comfortabele Dubbele Cabine met Royale 5 Zitplaatsen | BPM vrij | Nu Leverbaar uit Voorraad | Voorraad Nr 2336 - 7700 | De specialist in Amerikaanse pick‑ups in Nederland en Europa.202477 kmBenzineAutomatisch540pk€ 102.790
Dodge RamBLACK OPS | 5.7 V8 HEMI | €66950,- excl | WIDEBODY HULK | OPEN UITLAAT KLEP | ZEER DIK | DUBBELE CABINE | DC | 5 PERSOONS | GRIJS KENETEKEN | EXTRA BREDE WIELEN IN HET BRONS | MEGA DIK | 3500KG TREKVERMOGEN |202344.099 kmLPGAutomatisch402pk€ 81.010
Toyota Verso2.0 D-4D-F Aspiration Grijs kenteken! ECC Audio/Navi Electric pakket LMV 16" Trekhaak Dealeronderhoud Apk 07/04/20272011390.844 kmDieselHandgeschakeld126pk€ 1.999
Dodge RamBEAST | LIMITED 5.7 V8 HEMI | €69950,- excl | HUD | STRIPING | BREDE WIELEN | BLACK ON BLACK | LUCHTVERING | BOM VOL | DC | CREW CAB DUBBELE CABINE | 5 PERSOONS | GRIJSKENTEKEN |202389.721 kmLPGAutomatisch402pkPrijs op aanvraag
Peugeot Boxer140PK L4H3 AIRCO CAMERA Peugeot Boxer 140PK L4H3 AIRCO CRUISE CONTROL202260.875 kmDieselHandgeschakeld140pk€ 26.499
Peugeot Boxer2.2 BlueHDi L4H2 AIRCO CRUISE CONTOL EURO 6202070.590 kmDieselHandgeschakeld165pk€ 22.809
Volkswagen Crafter2.0 TDI 140PK L3H3 EURO 6 3000KG trekvermogen Volkswagen Crafter 35 2.0 TDI 140PK L3H3 (oude L2H2) EURO 6201891.186 kmDieselHandgeschakeld140pk€ 26.499