
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Carado T338
PRO+
€ 74.950202414.030 km
Onbekend
Diesel
Camper
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Onbekend |
| Carrosserie | Camper (3 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 15 januari 2024 |
| APK | 15 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 57.959 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 999 - € 1.081 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
- Geldige APK
- RDW-leges
- Wettelijke garantie
Meer informatie
Laadvermogen: 807 kg
Wielbasis: 380 cm
Emissieklasse: Euro 6
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Basiskleur: grijs / wit
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Onbekend |
| Carrosserie | Camper (3 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Transmissie | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.184 cc |
| Max. vermogen | 103 kW (140 pk) |
| gewicht | 2.693 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| CO2-uitstoot | 262 g/km |
Mobility Group Haaker Heemstede
Cruquiusweg 352102 LS Heemstede































