
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

BYD Seal U
Comfort 71.8 kWh | Demo | rijklaaprijs !
€ 40.74020263.880 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 januari 2026 |
| APK | 30 januari 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 45.777 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 271 - € 296 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Panoramadak var. transparantie
- Time Grey
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels met verlichting
- Extra getint glas
- Geluidwerend glas
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio-installatie
- multimedia scherm klein
- smartphone entry
Interieur & Comfort
- kunstlederen bekleding
- voorstoelen verwarmd
- binnenspiegel automatisch dimmend
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- lendesteunen (verstelbaar)
- stoel ventilatie voor
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur kunstleder
Veiligheid
- achteruitrij assistent
- afdaal assistent
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- centrale airbag voor
- file assistent
- Rijstrooksensor met correctie
- uitstap waarschuwing
Overig
- anti overhel assistent
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- oplaadmogelijkheid
- RDW-leges
- Roll Stability Control
- Rookvrij
- Vehicle-to-load
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 420 km
Accutype: lithium-ion
Accu snellaadtijd (10%-80%): 42 minuten
Laadvermogen: 435 kg
Wielbasis: 277 cm
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BYD Nederland Scorpius 112 2132 LR Hoofddorp, NL 085-0848371 www.byd.nl info@byd.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt

Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 160 kW (218 pk) |
| Max. koppel | 310 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.790 x 1.890 x 1.668 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.995 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.430 kg |
| Inhoud bagageruimte | 425 - 1.440 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,3 s |
| Actieradius | 420 km |
| Energielabel | A |
Opties
Oostendorp BYD Den Bosch
Afrikalaan 165232 BD Den Bosch



































