

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 18 september 2024 |
| APK | 18 september 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 44.990 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 290 - € 317 |
Omschrijving
Welkom bij het ADG Occasion Centrum – Gedreven door aandacht
U bekijkt nu een auto die met zorg is geselecteerd en volledig rijklaar staat. Wij geloven dat vertrouwen begint bij transparantie – daarom bieden wij u altijd een eerlijk en duidelijk aanbod zonder verrassingen.
Bij aankoop kunt u kiezen voor een optioneel afleverpakket van €599, waarmee u profiteert van:
- 12 maanden garantie en een onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Een nieuwe APK en 1 jaar pechhulp
- Een professioneel gereinigd interieur én exterieur
- Een halve tank brandstof, zodat u direct zorgeloos op weg kunt
Op onze eigen website is dit afleverpakket altijd al inbegrepen in de prijs, zodat u precies weet waar u aan toe bent.
Met 7 vestigingen in Emmen, Assen, Groningen, Veendam, Meppel en Hoogeveen kiest u zelf waar u de auto ophaalt – wat ú het beste uitkomt. Wij staan klaar om al uw vragen te beantwoorden en nemen graag de tijd voor een duidelijke uitleg, proefrit en persoonlijk advies.
Aandacht voor kwaliteit. Aandacht voor uw mobiliteit. Aandacht voor ú.
Ervaar het zelf en stap met een gerust gevoel in uw nieuwe occasion!
Adres- en contactgegevens:
Koldingweg 29,
9723 HL Groningen
Tel: 050 549 50 60
E-mail: BYD@adggroep.nl
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Snow White
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels met verlichting
- Extra getint glas
- Geluidwerend glas
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie premium
- draadloze telefoonlader
- multimedia scherm middel
- smartphone entry
Interieur & Comfort
- kunstlederen bekleding
- voorstoelen verwarmd
- binnenspiegel automatisch dimmend
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- lendesteunen (verstelbaar)
- stoel ventilatie voor
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur kunstleder
Veiligheid
- achteruitrij assistent
- afdaal assistent
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- centrale airbag voor
- file assistent
- Rijstrooksensor met correctie
- uitstap waarschuwing
Overig
- anti overhel assistent
- oplaadmogelijkheid
- Vehicle-to-load
Meer informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 500 km
Accutype: lithium-ion
Laadvermogen: 435 kg
Wielbasis: 277 cm
Interieur
Interieurkleur: Artificial leather blue & grey duotone
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: ADG Dreams:
All-in rijklaar prijsBij ADG Groep geloven we dat je met vertrouwen in je nieuwe BYD moet stappen. Vertrouwen in de auto én in ons. Daarom leveren we elke auto met aandacht af – en is het afleverpakket van €599 gewoon bij de prijs inbegrepen.
Gecontroleerde kilometerstand360 graden checkOnderhoudsbeurt volgens fabrieksschemaHybride zekerheidscheckKoppeling BYD app & persoonlijke rijwijzingSOH-rapport (State of Health accu)Volledige poetsbehandeling in- en exterieur6 jaar of 150.000 km fabrieksgarantie8 jaar of 250.000 km garantie op de accuAPK minimaal 12 maanden geldig12 maanden pechhulp in heel Europa14 dagen omruilgarantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BYD Nederland Scorpius 112 2132 LR Hoofddorp, NL 085-0848371 www.byd.nl info@byd.nl
Overige informatie
Minimale snellaadtijd van 30% tot 80%: 28 min

Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 160 kW (218 pk) |
| Max. koppel | 330 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.790 x 1.890 x 1.668 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 2.122 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.557 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 552 - 1.440 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,6 s |
| Actieradius | 500 km |
| Energielabel | A |
Opties
ADG Groningen BYD & Occasion Center
Koldingweg 299723 HL Groningen



























































