

BYD Seal U
Comfort 71.8 kWh | 100% Nieuw & Origineel NL!
€ 46.790202610 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| BTW aftrekbaar | ja |
Nieuw: Ja
Modelreeks: feb. 2024 - 2026
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Wielbasis: 277 cm
Interieurkleur: Zwart
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Louwman BYD Eindhoven Vaalserbergweg 2 5628CJ EINDHOVEN, NL 040-2499582 https://www.bydauto.nl/ sales-byd-eindhoven@louwman-byd.nl
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 160 kW (218 pk) |
| Max. koppel | 310 Nm |
| gewicht | 1.995 kg |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,3 s |
| Energielabel | A |



