

BYD Dolphin Surf
Comfort 43 kWh | Demo | Rijklaaprijs!
€ 23.94020264.876 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 30 januari 2026 |
| APK | 30 januari 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 26.327 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 158 - € 173 |
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 460 km
Accu snellaadtijd (10%-80%): 30 minuten
Laadvermogen: 369 kg
Wielbasis: 250 cm
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
EU verantwoordelijke: BYD Nederland Scorpius 112 2132 LR Hoofddorp, NL 085-0848371 www.byd.nl info@byd.nl
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 115 kW (157 pk) |
| Max. koppel | 220 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.990 x 1.720 x 1.590 mm |
| Draaicirkel | 9,9 m |
| gewicht | 1.365 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.734 kg |
| Inhoud bagageruimte | 308 - 1.037 l |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 s |
| Actieradius | 460 km |
| Energielabel | A |



