

BYD Dolphin Surf
Boost 43 kWh DEMO - Snel leverbaar - BYD Dealer
€ 22.75020256.800 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 10 november 2025 |
| APK | 10 november 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 24.640 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 139 - € 152 |
Welkom bij BYD Meppel-Zwolle – Gedreven door aandacht
U bekijkt nu een auto die met zorg is geselecteerd en volledig rijklaar staat. Wij geloven dat vertrouwen begint bij transparantie – daarom bieden wij u altijd een eerlijk en duidelijk aanbod zonder verrassingen.
Bij aankoop kunt u kiezen voor een optioneel afleverpakket van €599, waarmee u profiteert van:
Op onze eigen website is dit afleverpakket altijd al inbegrepen in de prijs, zodat u precies weet waar u aan toe bent.
Met 7 vestigingen in Emmen, Assen, Groningen, Veendam, Meppel en Hoogeveen kiest u zelf waar u de auto ophaalt – wat ú het beste uitkomt. Wij staan klaar om al uw vragen te beantwoorden en nemen graag de tijd voor een duidelijke uitleg, proefrit en persoonlijk advies.
Aandacht voor kwaliteit. Aandacht voor uw mobiliteit. Aandacht voor ú.
Ervaar het zelf en stap met een gerust gevoel in uw nieuwe occasion!
Adres- en contactgegevens:
BYD Meppel-Zwolle
Blankenstein 510
7943 PA Meppel
Tel: 0522 55 70 20
E-mail: bydmeppel@adggroep.nl
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 369 kg
Wielbasis: 250 cm
Accu snellaadtijd (10%-80%): 30 minuten
Actieradius: 507 km
Interieurkleur: Artificial leather dark grey
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Inbegrepen afleverpakket: ADG Dreams:
Bij ADG Groep geloven we dat je met vertrouwen in je nieuwe BYD moet stappen. Vertrouwen in de auto én in ons. Daarom leveren we elke auto met aandacht af – en is het afleverpakket gewoon bij de prijs inbegrepen.
Gecontroleerde kilometerstand360 graden checkOnderhoudsbeurt volgens fabrieksschemaHybride zekerheidscheckKoppeling BYD app & persoonlijke rijwijzingSOH-rapport (State of Health accu)Volledige poetsbehandeling in- en exterieur6 jaar of 150.000 km fabrieksgarantie8 jaar of 250.000 km garantie op de accuAPK minimaal 12 maanden geldig12 maanden pechhulp in heel Europa14 dagen omruilgarantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK; RDW-leges
EU verantwoordelijke: BYD Nederland Scorpius 112 2132 LR Hoofddorp, NL 085-0848371 www.byd.nl info@byd.nl
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 65 kW (89 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.990 x 1.720 x 1.590 mm |
| Draaicirkel | 9,9 m |
| gewicht | 1.345 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.714 kg |
| Inhoud bagageruimte | 308 - 1.037 l |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,1 s |
| Actieradius | 507 km |
| Energielabel | A |




