BMW Z4

Z4 Roadster 2.2i hand - 61dkm!

PoweredBy
BMW Z4
Z4 Roadster 2.2i hand - 61dkm!
€ 16.950200461.511 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • BOVAG Garantie

    Storingen, gebreken zonder kosten opgelost

Kenmerken

BrandstofBenzine
TransmissieHandmatig
CarrosserieCabriolet (2 deuren)
KleurZilver (Metallic)
Aantal zitplaatsen2
Datum eerste toelating 7 april 2004
APK 10 juli 2027
BTW aftrekbaar nee

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan AUTO van Eerde

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je bod op BMW Z4 is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op BMW Z4

Omschrijving

Uitzonderlijke frisse en strakke 3 Serie Cabriolet facelift. Ingekocht van een fysiotherapeute die de auto precies 21 jaar in bezit had en perfect heeft verzorgd. In onze eigen werkplaats zorgvuldig geïnspecteerd en van uitgebreide afleverbeurt voorzien, direct rijklaar leverbaar bij AUTO van Eerde!

UITVOERING, HISTORIE, CONDITIE Wat een geweldige toevoeging aan onze classic-collectie: deze oogverblindende 318ci Cabriolet facelift! Uit het laatste productiejaar van de karaktervolle E46 generatie, de laatste serie met een linnen kap – in dit geval als Edition Exclusive extra aantrekkelijk uitgevoerd in het Mysticblau metallic. Nieuw geleverd door BMW dealer Kohl in Aachen aan een psychotherapeute uit het nabijgelegen Eschweiler en daarin schuilt ‘m nu juist de schoonheid van dit verhaal.

Niet alleen liet deze eerste en enige eigenaresse namelijk bij dit prachtige dealerbedrijf de eerste jaren het onderhoud uitvoeren, ze liet daar ook direct bij aflevering een “auspuffblende” ofwel uitlaatsierstuk van AC Schnitzer monteren. De bijhorende ABE oftewel goedkeuring voor de Duitse wegen zit er eenentwintig jaar later nog keurig bij, in de originele enveloppe met kenmerkende opvallende huisstijl van de tuner.

Zoals te herkennen aan de stads-afkorting AC is die afkomstig uit hetzelfde Aachen als deze 3 Serie oorspronkelijk, Kohl is namelijk niet alleen dealer van diverse merken voor die regio maar ook oprichter en eigenaar van zowel het uit de jaren ’80 legendarische Schnitzer voor BMW – als Irmscher voor Opel.

Nu de Kohl Group recent aankondigde hun tunings-activiteiten na bijna veertig jaar te staken, een prachtige kers op de taart voor wat betreft de historie van deze heerlijke lichtvoetig rijdende en bovendien perfect verzorgde Cabrio!

Voor meer informatie zoals de volledige lijst met fabrieksoptiecodes verwijzen we je graag naar de website: www.autovaneerde.nl

AFLEVERCONDITIES Elke auto wordt voordat deze in ons aanbod wordt opgenomen zorgvuldig geïnspecteerd, eventueel benodigde onderhoudswerkzaamheden voeren we op voorhand uit. Jouw nieuwe rijplezier is bij ons dus direct beschikbaar.

  • BOVAG 40-punten check.
  • Gegarandeerd correcte kilometerstand.
  • Geen uitstaande onderhoudswerkzaamheden.
  • Complete set sleutels en boorddocumentatie.
  • Rijklaar en in showroomstaat in onze winkel.

Wij rekenen hiervoor géén afleverkosten.

STANDAARD MET GARANTIE Onze verkoopprijzen zijn inclusief 6 maanden 10dkm huisgarantie. We informeren je graag over onze voorwaarden en de mogelijkheden voor een langere garantieduur, of uitgebreide BOVAG garantie tegen meerprijs.

INRUIL Je kunt bij ons je oude auto inruilen, ook als het geen BMW is. Als je het kenteken, de actuele kilometerstand, een beschrijving en enkele foto’s inclusief waarde verhogende opties of eventuele beschadigingen stuurt – geven wij je een indicatie van de inruilwaarde.

FINANCIAL LEASE Voor een passende financiering ben je bij ons aan het juiste adres. Bijvoorbeeld voor deze heerlijke BMW die je als particulier al voor 282,33 per maand rijdt:

  • Inruil of aanbetaling 1.705,=
  • Looptijd 48 maanden.
  • Geen slottermijn.

Een zeer uitgebreide fotoreportage in hoge resolutie en alle verdere informatie over deze auto vind je op onze website of via de link bij deze advertentie.

Opties

  • Airbag Bestuurder
  • Airbag Passagier
  • Airbag, zijdelings voor 2x
  • Airconditioning, automatisch
  • Lederen bekleding
  • Open dak, electro-hydraulisch (bij stoffen dak)
  • Elektrische ramen voor
  • Cruise control
  • Regensensor
  • Boordcomputer
  • ABS
  • Bandenspanningscontrole
  • Park control achter
  • Mistlampen
  • Stuurbekrachtiging
  • El. verstelbare spiegels, verwarmd
  • Centrale deurvergrendeling, afstandbediend
  • Lichtmetalen velgen 16 inch
  • Sportstoelen
  • Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar
  • Stoelverwarming voor
  • Getint glas
  • Alarm klasse 3
  • Metaalkleur
  • Elektronische remkrachtverdeling
  • Audioinstallatie met CD-speler

Garantie: 6 maanden BOVAG garantie

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieHandmatig
CarrosserieCabriolet (2 deuren)
KleurZilver (Metallic)
Aantal zitplaatsen2
Aandrijving Achterwiel
Transmissie 5 versnellingen, Handmatig
Aantal cilinders 6
Cilinderinhoud 2.171 cc
Max. vermogen 125 kW (170 pk)
Lengte x breedte x hoogte 4.091 x 1.781 x 1.299 mm
gewicht 1.225 kg
Max. toelaatbare gewicht 1.550 kg
Inhoud bagageruimte 260 l
Inhoud brandstoftank 55 l
Topsnelheid 225 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 7,7 s
Actieradius 624 km
Brandstofverbruik gecombineerd 8,8 l/100km (1 op 11,4)
CO2-uitstoot 214 g/km

Opties

AUTO van Eerde

Rozendaalseweg 4
7396 BB Terwolde
  • Bovag

Wat kost de autoverzekering?

Kenteken
Independer

Je proefrit is aangevraagd!

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

Vraag een proefrit aan!

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
Er is iets mis gegaan

Jouw vraag aan AUTO van Eerde

Je wordt teruggebeld

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Bel mij terug...

Je bod op BMW Z4 is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Doe een bod op BMW Z4