BMW Z4

sDrive23i Aut - Sportst./Prof Navi etc etc

PoweredBy
BMW Z4
sDrive23i Aut - Sportst./Prof Navi etc etc
€ 20.9502011137.769 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Lederen bekleding

    Zitten als een vorst

  • BOVAG Garantie

    Storingen, gebreken zonder kosten opgelost

Kenmerken

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieCabriolet (2 deuren)
KleurBruin (Metallic)
Aantal zitplaatsen2
Datum eerste toelating 17 juni 2011
APK 31 januari 2027
BTW aftrekbaar nee
Catalogusprijs € 60.660
Wegenbelasting/3mnd € 217 - € 240

Omschrijving

Heerlijk compleet uitgevoerde zescilinder BMW sportwagen in een zeer smaakvolle kleurcombinatie. Met enerzijds een lekkere atmosferische zescilinder onder de kap en anderzijds al moderne luxe als harddisc navigatie en zelfs bluetooth audiostreaming de ideale tweede auto – nu direct rijklaar leverbaar bij AUTO van Eerde!

UITVOERING, HISTORIE, CONDITIE Met het aanstaand verscheiden van de voor BMW ontzettend belangrijke en typerende atmosferische zes-in-lijn pal voor de deur, bestelde menig (Duitse) dealer nog snel wat extra fijn uitgevoerde e89’s voor de voorraad en of in de showroom. Zo ook dus dit exemplaar dat door het Berlijnse Riller & Schnauck (oa. ook Alpina, Ferrari en Rolls Royce dealer voor de regio!) begin juni 2011 in ontvangst werd genomen.

Ze konden er niet lang, om niet te zeggen – helemaal niet van genieten want nog diezelfde maand ging de Z4 al de weg op. Niet verwonderlijk als je weet hoe lekker deze laatste modellen met de turboloze zescilinders rijden, maar al helemaal niet wanneer je ziet hoe ongelofelijk compleet dit exemplaar in het ook al zeer geslaagde Havanna metallic over Canberra-beige leer werd besteld.

Zaken als de fijne en zeer uitgebreid verstelbare Sportstoelen, de Sportautomaat en zelfs de uitgebreide Navigatie Professional met CIC techniek zien wij op deze moderne klassieker graag als de basis-vereisten voor een mooie spec, luxe als de Servotronic stuurbekrachtiging, elektrisch inklapbare spiegels en bijvoorbeeld de stuurwielverwarming voegen toe aan de beleving én het rijplezier.

Dat het hier echt gaat om één van de meest recent geleverde exemplaren van de laatste BMW sportwagen met de zo typerende aandrijflijn zie je aan de COMbox waarmee ook draadloos Spotify beluisteren én bedienen mogelijk wordt, het oog voor detail spreekt uit de keuze voor de zwarte hemel waarmee het afgezien van de lichte stoelen juist in het zwart uitgevoerde interieur lekker rustig en stemmig blijft.

Voor meer informatie zoals de volledige lijst met fabrieksoptiecodes verwijzen we je graag naar de website: www.autovaneerde.nl

AFLEVERCONDITIES Elke auto wordt voordat deze in ons aanbod wordt opgenomen zorgvuldig geïnspecteerd, eventueel benodigde onderhoudswerkzaamheden voeren we op voorhand uit. Jouw nieuwe rijplezier is bij ons dus direct beschikbaar.

  • BOVAG 40-punten check.

  • Gegarandeerd correcte kilometerstand.

  • Geen uitstaande onderhoudswerkzaamheden.

  • Complete set sleutels en boorddocumentatie.

  • Rijklaar en in showroomstaat in onze winkel.

    Wij rekenen hiervoor géén afleverkosten.

    STANDAARD MET GARANTIE Onze verkoopprijzen zijn inclusief 6 maanden 10dkm huisgarantie. We informeren je graag over onze voorwaarden en de mogelijkheden voor een langere garantieduur, of uitgebreide BOVAG garantie tegen meerprijs.

    INRUIL Je kunt bij ons je oude auto inruilen, ook als het geen BMW is. Als je het kenteken, de actuele kilometerstand, een beschrijving en enkele foto’s inclusief waarde verhogende opties of eventuele beschadigingen stuurt – geven wij je een indicatie van de inruilwaarde.

    FINANCIAL LEASE Voor een passende financiering ben je bij ons aan het juiste adres. Bijvoorbeeld voor deze heerlijke BMW die je als particulier al voor 282,33 per maand rijdt:

  • Inruil of aanbetaling 9.705,=

  • Looptijd 48 maanden.

  • Geen slottermijn.

    Een zeer uitgebreide fotoreportage in hoge resolutie en alle verdere informatie over deze auto vind je op onze website of via de link bij deze advertentie.

Opties

  • Airbag Bestuurder

    • Airbag Passagier
    • Airbag, zijdelings voor 2x
    • Airconditioning, automatisch
    • Radio/CD/MP3 speler
    • Navigatiesysteem
    • Lederen bekleding
    • Open dak elektrisch
    • Open dak, electro-hydraulisch (bij stoffen dak)
    • ESP
    • EBD
    • ASR Anti doorslip regeling
    • Verwarmde ruitensproeierinstallatie
    • Elektrische ramen voor
    • Boordcomputer
    • ABS
    • Bandenspanningscontrole
    • Park control voor en achter
    • APK bij aflevering
    • Onderhoudsboekje aanwezig
    • Koplampwissers
    • Xenon-koplampen
    • Bi-xenon-koplampen
    • Middenarmsteun
    • Stuurbekrachtiging
    • El. verstelbare spiegels, verwarmd
    • Lederen stuur
    • Sportstuur
    • Multifunctioneel stuur
    • Stuurverwarming
    • Centrale deurvergrendeling, afstandbediend
    • Lichtmetalen velgen 17 inch
    • Sportstoelen
    • Stoelverwarming voor
    • Metaalkleur
    • Alarm klasse 3
    • Windscherm

    Garantie: 6 maanden BOVAG garantie

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieCabriolet (2 deuren)
KleurBruin (Metallic)
Aantal zitplaatsen2
Aandrijving Achterwiel
Transmissie 6 versnellingen, Automatisch
Aantal cilinders 6
Cilinderinhoud 2.497 cc
Max. vermogen 150 kW (204 pk)
Max. koppel 250 Nm
Lengte x breedte x hoogte 4.239 x 1.790 x 1.291 mm
Draaicirkel 10,7 m
Massa 1.405 kg
Max. toelaatbare massa 1.760 kg
Inhoud bagageruimte 180 l
Inhoud brandstoftank 55 l
Topsnelheid 239 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 7,3 s
Brandstofverbruik gecombineerd 8,2 l/100km (1 op 12,2)
CO2-uitstoot 192 g/km
EnergielabelE

Opties

AUTO van Eerde

Rozendaalseweg 4
7396 BB Terwolde
  • Bovag

Wat kost de autoverzekering?

Kenteken
Independer

Je proefrit is aangevraagd!

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

Vraag een proefrit aan!

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
Er is iets mis gegaan

Jouw vraag aan AUTO van Eerde

Je wordt teruggebeld

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Bel mij terug...

Je bod op BMW Z4 is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Doe een bod op BMW Z4