

BMW XM
PHEV 30 kWh NL Auto | V8 | Trekhaak | 23" lmv | BTW Auto |
€ 92.9952023106.442 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 27 mei 2023 |
| APK | 27 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 183.452 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 575 - € 630 |
AUTOJORG is in Brabant het adres voor een occasion. Met enthousiaste en vakkundige medewerkers staan we voor u klaar. AUTOJORG is gespecialiseerd in de in- en verkoop van hoogwaardige gebruikte auto´s. Voor reparatie en onderhoud kunt terecht in onze professionele werkplaats. Wij staan voor een open en eerlijke communicatie en bieden u de auto die bij u past, tegen een aantrekkelijke prijs.
Al uw inruil is bespreekbaar. Voor een indicatie van de inruilprijs kunt u foto's sturen per WhatsApp naar een van onze verkoopadviseurs:
Bjorn Kuis +31 (0)6 12081639
Mark van de Voort op +31 (0)6 53182010
Len Steusfij op +31 (0)6 82044655
Op al onze voertuigen is standaard het AutoJorg Basis Pakket inbegrepen. Tegen meerprijs is het AutoJorg Premium Pakket en AutoJorg Premium Plus Pakket optioneel.
Modelcode: G09
Laadvermogen: 615 kg
Wielbasis: 311 cm
Interieurkleur: Bmw individual leder 'merino' schwarz
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Beschikbare afleverpakketten:
Prijs per categorie:
Tot 4 cilinder en elektrisch €995,-
Tot 6 cilinder €1.295,-
Vanaf 8 cilinder €1.595,-
Prijs per categorie:
Tot 4 cilinder en elektrisch €1.995,-
Tot 6 cilinder €2.295,-
Vanaf 8 cilinder €2.595,-
Typenummer: 21CS
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 4.395 cc |
| Max. vermogen | 480 kW (654 pk) |
| Max. koppel | 650 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.110 x 2.010 x 1.755 mm |
| gewicht | 2.685 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.300 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 390 - 1.820 l |
| Inhoud brandstoftank | 69 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,3 s |
| Actieradius | 81 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,2 l/100km (1 op 83,3) |
| CO2-uitstoot | 36 g/km |
| Energielabel | A |




