
AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
BMW X7
XDrive40d High Executive / HEAD- UP / PANO- DAK / LUCHTVERING / DRIVING ASSISANT / SOFTCLOSE / COMFORT SEATS / ALCANTARA

BMW X7
XDrive40d High Executive / HEAD- UP / PANO- DAK / LUCHTVERING / DRIVING ASSISANT / SOFTCLOSE / COMFORT SEATS / ALCANTARA
€ 123.945202331.363 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 24 november 2023 |
| APK | 29 februari 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 161.325 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 940 - € 989 |
Omschrijving
Welkom bij Jan Blonk Auto`s
Dit is een werkelijke nieuwstaat BMW X7 40D MET 340pk uit 2023 met slechts 30DKM op de teller.
Eventueel inruil mogelijk.
Voor meer informatie en/of het maken van een afspraak kunt u ons altijd bereiken op onderstaand telefoonnummer.
Jan Blonk Auto`s
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- 2 stoelen op derde rij
- Airco separaat achter
- Audio-installatie
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Carbonafwerking interieur
- Comfortstoel(en)
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare stuurkolom
- Kunstlederen bekleding
- Navigatie full map
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen multi-spaaks 21"""
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Geluidwerend glas
- Glazen schuif-/kanteldak
- Kleur wit
- Koplampreiniging
- LED mistlampen
- M Aerodynamica
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Sluitbekrachtiging
Veiligheid
- Achteruitrij assistent
- Afdaal assistent
- Bots herkenning en activatie
- Dodehoekdetectie met correctie
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurhulp
- Uitwijk assistent
- Zelfstandige rijstrookwissel
Overig
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Comfort Pack
- Driving Assistant Plus (Dodehoekdetectie met correctie, Rijstrooksensor met correctie, Uitwijk assistent, Zelfstandige rijstrookwissel)
- Frontlip
- garantie
- Lederen bekleding Dimont stiksel
- M Sport ("Lichtmetalen velgen multi-spaaks 21""", M Aerodynamica)
- nationale autopas
- Navigatiesysteem full map
- parkeersensor voor en achter
- vierwielaandrijving (4x4)
- voorstoelen verwarmd
Meer informatie
Bandenmaat: 275/50 R20
Laadvermogen: 860 kg
Wielbasis: 311 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)

Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.993 cc |
| Max. vermogen | 250 kW (341 pk) |
| Max. koppel | 700 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.180 x 2.000 x 1.840 mm |
| gewicht | 2.465 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.325 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 300 - 750 l |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Topsnelheid | 245 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,9 s |
| Actieradius | 1.000 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,0 l/100km (1 op 12,5) |
| Energielabel | C |
Opties
Jan Blonk Auto's
Steekterweg 772407 BE Alphen aan den Rijn





















































