

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| BTW aftrekbaar | ja |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Dakdraagsysteem
- laser LED koplampen
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 21"
- Parkeersensor voor en achter
- Uitlaat sierstuk
Infotainment
- Audio-installatie
- Audio-installatie
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem full map + hard disk
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Luxe lederen bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stoel massage
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- virtuele klok
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zonnedak
- Zonnescherm
- Zwarte hemelbekleding
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoekdetectie met correctie
- uitwijk assistent
Overige
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- Comfort Access pakket (Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing)
- CoPilot Pack (Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp, Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing, uitwijk assistent)
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Driving Assistant (Uitparkeer waarschuwing)
- Driving Assistant Plus (Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp, Dodehoekdetectie met correctie, Rijstrooksensor met correctie, uitwijk assistent)
- Driving Assistant Professional (Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp, Dodehoekdetectie met correctie, Rijstrooksensor met correctie, uitwijk assistent)
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- M Aerodynamica
- Rijstrooksensor met correctie
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Safety-pack (Bots herkenning systeem, Uitparkeer waarschuwing)
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- schakelpaddles
- Uitparkeer waarschuwing
Meer informatie
Nieuw: Ja
Modelreeks: dec. 2019 - mrt. 2023
Wielbasis: 298 cm
Interieurkleur: Beige
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Ropali Cars Lissenveld 65G 4941VL RAAMSDONKSVEER, NL 06-55934974 http://www.ropalicars.nl info@ropalicars.nl
Bedrijfsinformatie
Welkom bij Ropali Cars
Onze openingstijden zijn
Maandag 09.00 tot 17.30
Dinsdag 09.00 tot 17.30
Woensdag 09.00 tot 17.30
Donderdag 09.00 tot 17.30
Vrijdag 09.00 tot 17.30
Zaterdag 09.00 tot 15.30
Zondags Gesloten
Buiten openingstijden op afspraak mogelijk
Wij geven 6 of 12 maanden garantie op onze auto's vraag naar de voorwaarden
Autohuur en shortlease ook mogelijk bij ons vraag vrijblijvend informatie
onze showroom is gevestigd op
Lissenveld 65-3
4941 VL Raamsdonksveer
0162-694454
06-30115092
De koffie staat klaar
Wij zetten uw nieuwe auto gratis op uw naam
Ropali Rentals
Verhuur van personen en bedrijfswagens
voor meer info bekijk onze website.
www.Ropalicars.nl

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 4.395 cc |
| Max. vermogen | 391 kW (533 pk) |
| Max. koppel | 750 Nm |
| gewicht | 2.215 kg |
| Inhoud brandstoftank | 83 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,3 s |
| Actieradius | 741 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 10,4 l/100km (1 op 9,6) |
| CO2-uitstoot | 237 g/km |
| Energielabel | G |
Opties
Ropali Cars Raamsdonksveer
Lissenveld 654941 VL Raamsdonksveer
















































